Dobrodošlica na forum i nove portale!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Sep 1, 2010.

  1. Juka

    Juka Komšija

    hahahaha :smt023
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ekipa svaka čast na obavljenom poslu, pogotovo enisu i ovom infidelu dogu :D

    sorry na ne-javljanju, ali se more odužilo i firma me ubila odmah prvi tjedan pa ni nemam volje doma palit komp.

    sve u svemu upalio napokon sve portale i ugodno iznenađenje, pogotovo hwb naslovnica... predobro i sa mjerom.

    svaka čast!
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odlicno uradjeno, svaka cast!
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Dodali smo par novih bb kodova za forum.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Code:
    [wrapimg=][/wrapimg]

    Cemu ce ovo da sluzi,ostalo je jasno
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Tu upises na koju stranu zelis da se slika "prilijepi uz tekst" (left/right). Primjer:

    [wrapimg=right]https://hardwarebase.net/slike/vijesti/content/cyberpower_sff.jpg[/wrapimg]LAN Party EVO SFF je nova serija malih desktop računara namijenjenih za igranje koja nam stiže iz kompanije CyberPower. EVO SFF računari su bazirani na mini-ITX i mATX matičnim pločama na koje je spojen ostatak prilično jakog hardvera, a sve to je upakovano u zgodna prenosna kućišta (od tuda i ono LAN Party u nazivu serije).

    CyberPower je u EVO SFF seriji odlučio ponuditi 4 Party EVO računara: Mini, Xtreme, Commander i Ultra. Mini je jedini iz serije koji dolazi u Silverstone SG-07B kućištu, dok je ostatak ponude popraćen In-Win Dragonslayer kućištem, a svi dolaze sa Max Airflow Package hlađenjem.

    Pored toga, svi EVO SFF računari dolaze sa predinstaliranim Windows 7 64-bitnim operativnim sistemom i 3 godine garancije. Što se tiče samih specifikacija računara, one su sljedeće:

    - Mini – Core i7-870, 4GB DDR3 RAM, ATI Radeon HD5770 1GB RAM, 1TB HDD; cijena: 1.079 USD
    - Xtreme – Core i5-760, DDR3 RAM, ATI Radeon HD5670; cijena: 799 USD
    - Commander – Core i7-950, 6GB DDR3 RAM, NVIDIA GeForce GTS 450 1GB RAM; cijena: 999 USD
    - Ultra - AMD Phenom II X4 955, 4GB DDR3 RAM, ATI Radeon HD5670 1GB RAM, 1TB HDD; cijena: 759 USD
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li postoji potreba za opcijom koja radi resize slika ?

    Ako je recimo slika siroka 800 piksela, u kodu upisemo:

    Code:
    [img size=500]link[/img]
    I sliku smanji tako da joj sirina ne prelazi 500 piksela. Ako se slicajno unese recimo "size=900" (veca sirina nego kod stvarne slike), ..nista se ne desi.

    Znam da forum smanji svaku sliku koja prelazi okvire ali mi se cini zgodnim za thumbnail. Ok, host stranice nude thumbnail prikaz ali ako se naidje na izvornu sliku koja je recimo širine 1024 piksela, da se ne stvalja samo link pa moramo klikati o cemu se radi, moze se u samom kodu upisati sirina od 300 ili 400 piksela pa da korisnik sam pravi thumbnnail prikaz (..i u takvom slucaju, klikom na sliku dobijemo pravu velicinu slike).

    Mislim da bi ovo bilo zgodno.. ako pistoji dodoatak.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Dalo bi se uradit, samo sto naravno ne bi smanjivalo sliku po "tezini" vec samo po dimenzijama.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da. Pravi se thumbnail sastoji od dvje slike. Ovo bi vise radi estetike islo a ako bude jako velikih slika neka administracija intervenise kao i sada.