EURO 2012

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pelikan, Jun 8, 2012.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Casillas gospodin uvijek bio kao i Raul.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni je to vise ponizavanje nego respekt
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Zašto ? Nije ništa sarkastično mislio, Italija je igrala ne svojom krivicom sa 10 igrača gotovo cijelo drugo poluvrijeme ...
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ako vas dosta misli da je trebala biti Hrvatska mjesto Španije u finalu, onda vi imate neku ludu maštu :D
    Imaš video na AlJazeera Balkans.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hrvatska umjesto Spanije... E, to se zove SF scenarijo.
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Još u jednom treuntku kada je Barwuah šutao preko gola,pokazivao mu je gdje je gol ,opet ponižavajuće..
     
  7. senad_986

    senad_986 Komšija

    Dobro si, Pereira igra desnog u Portugalu. Lahm je isto lijevog igrao... nije los bio onaj iz Ceske, Selassie, ali rano su ispali, tako da prebacujem Ramosa na desni bok, a u sredinu ubacujem Pepea. :)
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Jugoslavija je bila medju prve 4 svjetske sile pri formiranju Lige Prvaka...bili kvalitetni ucesnici Eura i Svjetskih prvenstava i kreirali Svjetsku istoriju nogometa...da skratim, mi sa ovih prostora smo sila, bili, ostali i bit cemo.

    Svi prolazimo fazu sazrijevanja, pa tako cemo i mi. Vjerujem kada stanemo na noge (uskoro, nadam se) ima da Spaniji prodrmamo gace.

    Npr gol Zlatana Ibrahimovica (genetika je sila) - za pamacenje - ludilo - extra !

    Spanija - Hrvatska, pored "dju-djicu" preksaja u sesnaestercu za penala, diskutabilnog gola (iz ofsajda), bezbroj preksaja koje sudija "nije vidio", sa 1:0 mogli bi reci da je Spanija Svjetska sila - fuj !!

    Mislim, kao ljudi razliciti smo, a ja tako razmisljam. Izvini ako se ne slazemo.
    U svakom slucaju hvala ti za info - evo gledam Ciru - legendu :) :smt006

    Drug, evo ti jedna nota :D :
    El Bahattee - Svaki pas ima svoj dan
    http://www.youtube.com/watch?v=dpptzcGglIk
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Past simple tense. It's past and it's simple. Da ti malo na engleskom to :D Najveći domet u čitavoj historiji Jugoslavije, prije i poslije drugog svjetskoj jesu 2 četvrta mjesta na svjetskim, i to 1930 i 1962, tako da ti ta priča ne pije vode. I to je bilo tada kad je izbor igrača bio daleko veći i u vrijeme kada je nacionalna liga vrijedila nečemu.
    Nije problem što drugačije razmišljaš, imaš puno pravo, samo nemoj nametat mišljenje ako nemaš argumenata za njega. Fino je kontat da smo bili jaki i da ćemo biti jaki, ali treba nekad i trezveno razmišljati ;)

    Bahattea sam davno prekuco, svaka mu je beton :D
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Yugoslavio je bila 2 puta u finalu EP, i to 1960 i 1968. Prvo finale 60te, koje je se igralo u Francuskoj, su izgubili od Sovjeta 2:1, i to primljenim golom u 113min. Turnir 68me se igrao u Italiji, i u finalu su izgubili od domacina, i to u revans utakmici 2:0, nakon sto je prva zavrsila 1:1. Poslije te 68me, jos jedini zapazen rezon je bio 76te, na EP koje se igrao bas u Yugi, gdje su zavrsili 4ti, nakon sto su od Svaba zinuli u 1/2, 4:2 u produzetku. Poslije toga, uzasni rezoni.

    Stari sve prepricao sigurno 20ak puta. :D
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Oplakah na post od Pionira, koja gomila nebuloza :smt005

    Razdvoji sad Spaniju na tri dijela i nece osvojiti nikad nista, a gdje je onda 6 komada Jugoslavije u danasnjem puno jacem nogometu kad ni tada nije osvojila nista.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Golman: Samir Handanovič (Slovenija/Udinese)

    Odbrana: Branislav Ivanović (Srbija/Chelsea), Neven Subotić (Srbija/Borussia Dortmund), Nemanja Vidić (Srbija/Manchester United), Aleksandar Kolarov (Srbija/Manchester United).


    Vezni red: Miralem Pjanić (BiH/Roma), Luka Modrić (Hrvatska/Tottenham), Stevan Jovetić (Crna Gora/Fiorentina), Ognjen Vukojević (Hrvatska/Dynamo Kyiv).

    Napad: Mirko Vučinić (Crna Gora/Juventus), Edin Džeko (BiH/Manchester City).

    Ovakva bi ekipa spadala u top 7-8 u Europi barem po imenima. Odbrana jedna od najboljih na svijetu. Još dodaj Ibru 8)

    Nego da se prebacimo na sport i ovu temu zaključate?