Fantasy Football 2014-2015

Discussion in 'Igre i konzole' started by kvaju, Jul 29, 2014.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    Igra li tko ljudi ovu igru?

    Mene nalozila ekipa iz ovog kafica prave ligu, kada sam malo se raspitao vidim pravo popularna igra.

    Cak ima i gradska liga gdje su nagrade pravo velike 1000+ km.

    Igra je na principu napravis svoj team od 11 igraca + 4 zamjene od 100£, igramo premier ligu, ima jos 15ak dana do pocetka ove sezone.

    Kasnije kako igraci napredovali u stvarnom zivotu tako napreduju i u igri i tako se i boduje.

    Djeluje pravo zanimljivo, šta mislite da napravimo neku hwb ligu :)

    https://uk.eurosport.yahoo.com/fantasy/ ... er-league/

    Ima aplikacija za iOS vidite mozda i za Android ima.

    ID: 8426 Pass: v7z7z ovo je HWB League,

    moj je tim FC Rutavice :)

    Ja cu pricekati jos par dana da vidim hoce li biti jos transfera nekih, pa da poslozim svoju momcad do kraja :)

    Aj javite ovdje ako se tko zeli prikljuciti, meni djeluje pravo zanimljivo.
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Momčad sastavljena.

    Šta je hoće se itko igrati?

    Nema kentre znači, obični manager, imaš 100m funti, svi imamo isti budžet, samo igrači iz premier lige, 11+4(zamjene).

    Evo tko želi u mostaru igrat veliku ligu može se prijaviti ovdje http://bljesak.info/rubrika/sport/clana ... tima/93191

    a u prvom postu je napisano kako se prijaviti na HWB ligu
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ubacim se ja uskoro,treba napraviti i h2h ligu,pucam ja vec 2,3 godine ovaj fantasy..
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo igrati cu i ja, samo moram malo procitati sta i kako pa se uclanim. Kakve su to nagrade od 1000+ kilometara?
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Pa u Mostaru ima dosta ovih liga, i ima ova velika Starmo liga gdje ima fond nagrada preko 3k km, jer uplata po igraču je oko 70km+ 10km Kup ko hoce, ja igram prvi put ove godine, u bircu gdje sjedim, nas 20ak napravili ligu po 30km uplatili, na kraju se to podjeli, a bude i nagrada za fantazistu kola gajba pive ili slicno od sponzora itd, uglavnom igra raja pravo.

    Dobro je sto mozes u vise liga odjednom igrati.
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

    Pravila [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    A vi to izmedju sebe uplacujete novac i pravite nagrade, a da li ima nesto organizovano na nekom globalnom nivo-u? Ili je fantasy-league [oficijelni] samo simulacija kojom se ostali sluze da prate rezultate i uspjehe etc.?

    Morati cu izeti malo procitati, a ako ima zaintresovanih za HWB ligu, barem 20tak da nas je, nebi bilo lose.
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Da mi se izmedju sebe organizirano za uplate i nagrade. Što se tice globalnog nivoa i nagrada stvarno neznam, znam da imas liga na stranici od fantasy football-a, koje imaju masu igrača, ima ih all od fame i sl.

    Neke od stranica koje su mi pomogle da sastavom svoju momčad
    http://www.fantasyfootballscout.co.uk ovdje imate ko je ozlijeđen, team news, piece takers (tko izvodi slobodnjake, kornere, penale) korisno kada biras igrača jer sve se boduje.

    A na ovoj http://www.whoscored.com
    Stranici sam gledao statistike igrača ta prošlu sezonu kako je tko igrao, od ovih manje poznatijih igrača.

    Jer to je i čar ove igre, svi imaju istu sumu novca, ako uzmes 2 zvijezde skupe, onda ostatak ekipe moras dobro probrat za malo para, ono moras bas taktizirati, dok ne napravis momčad.

    Također sto mi se svidja je to sto nemoras stalno visiti i gledati i namjestiti momčad, ako neki igrac ne igra to kolo, igra automacki zamjenu napravi, ako ti to ne napravis.

    Aj priključite se da vas vidimo menadžeri :)

    I preporuciti kojeg mladog talenta za malo para, vi koji pratite nogomet malo vise.
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

  10. kvaju

    kvaju Komšija

    [​IMG]

    Ja nisam Diega kupovao, mislim da se ce se ozlijediti a skup
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja nigdje, online, nisam imao opciju da promijenim formaciju, nego mi ona 3-5-2 kao defaultna bila, da li to ovisi od lige do lige? [Odnosno ko napravi ligu da postavlja pravila?]
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    sama igra mijenja formaciju kako ti mijenjas npr ubacujes napadaca umjesto odbrambenog i sl..
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Cek cek cek,ovo nije to,ovo nije pravi official fantasy za barclays premier ligu..

    http://fantasy.premierleague.com/

    ovo je pravi..

    puknem edit dok napravim regularnu i head to head hwb ligu..

    EDIT:

    Classic

    Code to join this league: 1032187-459361


    H2H

    Code to join this league: 1032187-459439
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    I ja cu se prebaciti na tu Official, htio sam da igram i onu za 5 funti sto se ulozi pa imas 25 igraca i 165 miliona ali mi ne dopusta, odabrao zemlju, trebao sam staviti Englesku. Sad cu napraviti novi ACC na Englesko ime pa se prijaviti i za tu.
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

    Mi svi igramo ovaj yahoo-ov, oni igraju već par godina, neznam ima li taj 'official' app za smartphone?

    Ja ću ostati na ovom yahoo-ovom, jer svi ovoga igraju.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    koliko znam nema app,ali ima se vremena ovo napraviti na pcu nije toliki zahmet..napravi i ovdje,treba ti 10ak min a zabavno je i po meni dosta bolje,ja picim ovaj vec 3 god..
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Evo upadoh i ja iako nemam blage o fudbalu. :D
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    To stari :D

    Sigurdson mi ovo kolo najviše bodova dade, i Jedinak, valja sada pripremiti momčad za iduće kolo, još sutra Chelsei da odigra.

    Zanimiljivo drama ovo, danas za kavom svi samo o FF raspravljalim menađer do menađera :D
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

  20. kvaju

    kvaju Komšija

    [​IMG]

    @donjapa, ne vidim te u hwb ligi, hoces se pridruziti?