FB, jump to stream

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Jul 18, 2016.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li nekome facebook prebacuje automatski na random LIVE VIDEO? Nije svaki put isti izvor i nije svaki put u isto vrijeme. Nekada prebaci odmah kada se ulogujem pa nakon 5-10 sekundi a nekada tokom scrollanja.

    Testirano na vise racunara sa chromom, operom, edge-om i FF. Svaki put isto. Jedino nisam uspio probati na racunaru na kojem nije win10. Pocelo je prije 4-5 dana. U notifikacijama za live video stoji "all off".
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Nope.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Mogu ja uletiti na 2-3 druga profila ali niko nema neke sajtove koji stremaju na FB pa ne znam da li je do mog profila. Maloprije udjem na FB i cim sam se ulogovao skoci na neki live video. Nije se zadrzao ni sekundi i onda skoci na neki drugi live video. Frustrira toliko da samo izadjem.

    Ako neko ima kakvu ideju neka napise. Guglanjem takodjer ne nalazim nista na ovu temu.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  6. Decerto

    Decerto Komšija

    "You can turn Facebook's video auto-play settings on or off. To stop videos from playing automatically on your computer:
    From the top right of Facebook, click and select Settings
    Click Videos in the left menu
    Click the dropdown menu next to Auto-play Videos and select Off"

    Si probao to ?
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Uradi osam to cim su poceli spamati sa streamovima, spomenuo sam u prvom postu: "U notifikacijama za live video stoji "all off"."

    Ne bude meni auto paly niti mi izbacuje notifikacije. Vec samo "skoci" na lokaciju nekog streama u feed-u. Npr:

    [​IMG]
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pogledaj da nisi 'pokupio' ekstenziju za to da te baca na te videoe.

    pogledaj tamo i pod add/remove programs

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisu ekstenzije jer sam odmah probavao sa edge-om i on isto radi a kako rekoh desava se i na drugim računarima. MS Edge nema ekstenzije.

    Uzeh tudji profil i isto se desava. Dosadilo mi bilo skrolati pa ostavim otvoren profil, vratim se i stoji na LIVE VIDEO. Desilo se 3 puta sa tudjim profilo koji ima samo dvije stranice koje objavljuju streamove. Skoknem opet do laptopa i sa mojom profilmo odmah skakuce.

    Ne znam kako se ovo nikome ne desava. Nije problem podici novi sistem da eliminišem gamad ali sumnjam da je do toga.