Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cuj pustiti, onda neka voze kako i gdje hoce, jebes limite staze i bijele linije.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Kimi je ostavio otvorena vrata, zaslužio je da izgubi poziciju bez obzira na taj mali izlet izvan limita.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Na stranu sto Kimi jeste skinuo gace :D @Haker
    Ali sijeces stazu i dobijes kaznu, posteno.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    U onoj krivini se ne može prestići osim kako je balo uradio. Još umal da bude iza 5sec koliko je usporio poslje. Merc je opet druga liga, nisam odavno vidio da je neki tim brže pao u par utrka. Bulla I dalje ima najbolju ekipu, da im je mercedesov motor pa i osakaćen 'ladno bi uzeli. Nadam se da će Reno barem donekle skucat nešto, radi sebe pa onda bulle i mclarena. Baš je super ova mid field borba, ocon, Perez, hulkemberg, sainz, još da se McLaren ubaci.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jep, Force India pregotivna ekipa, mene su kupili u ovoj sezoni.
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Kolika je truba samo onaj Palmer bio... mislim žao mi ga, sigurno je dobar tip i sve to, ali koliko mu je falilo brzine to je nevjerovatno. Sainz je u jednoj utrci osvojio 6 bodova, a onaj za ovoliko utrka u sezoni 8... strašno.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Loš je bio nema šta, ali sa druge strane Sainz je klasa. Definitivno Sainz i Verstapen od nove generacije, kao nekad kada su Kimi i Alonso i Šumaher prije njih. Mislim da grid nikada nije bio jaci u F1 istoriji, posebno ako dođe još par novih vozaca koji deru u nizim kategorijama.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mene Sainz nije jos skroz uvjerio ali bi mogao.
    Ocon se dobro pokazao ove sezone, minus onih par krseva sa Perez-om, haha.
    Wehrlein je imao par bljesaka ali tesko je u ovakvom Sauber-u ista pokazati, a izgleda da ce se morati vratiti u DTM jer ce Ferrari staviti Leclerc-a i Giovinazzi-a.
    Kvyat je svoje sanse prokockao, izgleda da ce Gasly i Hartley voziti Toro Rosso iduce sezone, ako Honda ne ubaci onog malog Japanca.
    Stroll u 9/10 slucajeva los, ali jbg babo mu ima pare.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    ocon je razvalio, pa covjeku je prva sezona u F1 i brz je kao perez koji je definitivno podcjenjen. Perez je imao nesreću da vozi za McLaren u pogrešnom momentu, a bolji je bio od Hulkemberga dok su vozili skupa. A Sainz je došao iz drugog tima i prvu utrku razvalio, toro roso je truba pa je teško upratiti koliko je dobnar. Ljudi odu u drugi tim pa im ma,o zimska stestiranja da se uklope sa bolidom i timom.
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Hartley je spor za F1 i iznenadilo bi me da ga Toro Rosso zadrži, posebno jer ima 27 godina. Pa Buemi je sigurno brži od Hartleya...
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ako odradi zimska testiranja vjerovatno ce biti bolji od Kvyat-a, nema lik kilometraze.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kao da se može tek tako sjesti u F1 biolid i biti brz. 1sec off je odlicno za bilo kojeg vozaća, jer kada se sredi set up i stopi sa autom to onda postane konkurentno vrijeme.
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma nema ništa od toga. Hartley može biti samo tu negdje sa Kvyatom. Čovjek je endurance vozač, a u nižim kategorijama nije nešto puno pokazivao. U nedostatku boljih vozača možda ga potpišu, ali to je žešći prosjek.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Trenutni WEC LMP1 prototipovi tehnologijom nisu puno razliciti od F1 bolida a tamo je derao zadnjih par godina.
    Naravno ne treba ocekivati da ce postati top vozac ali trebao bi dobiti priliku, da barem neko malo drugacijim putem udje u F1 za razliku od ove djecurlije.
    Doslo takvo vrijeme da ako ne upadnes sa 20 godina neces vise nikako.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Massa objavio da ide u penziju. 4 real.
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Valja opet preživljavati njegove suze u Brazilu...
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

    [​IMG]

    nekako je ova vijest na forumu prošla ispod radara.
    meni ove cure neće nedostajati...
    iskreno, nisam ih nešto ni primjećivao.
    možda bi mi i nedostajale da su se ostvarili planovi o odlasku u budimpeštu na trku...
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kao sto neko rece, tek sad je diskriminacija jer su cure ostale bez posla koji rado rade. Ali otisao je svijet u tacku sto se tice tih stvari svakako.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Otisli su predaleko, a kao sto Pelikan rece ostadose bez dobrog posla. Ionako je premalo zena ukljuceno u F1.