Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Potpis u potpisu :)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Htio bih predloziti jos jedan: Honor 8.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Konacno se i kod mene skida Nougat za S6.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je normalno da pri svakom ulasku u FB aplikaciju izadje pop up reklama koja se moze preskociti tek za par sekundi ? Nije mozda na svakom ulasku, recimo ako zatvoris aplikaciju na 5min pa pet udjes, opet popup reklama.

    Ne koristim FB na telefonu vec mi se zali jedna osoba dok kaze da kod drugih nije takav slucaj. Pa kontam da nije neki adware pokupila.

    Evo i SS:

    [​IMG]
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Vjerovatno da je neki adware jer meni se ovo nije nikad pojavilo barem na fb aplikaciji.

    Nisam probao fb lite verziju

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pokupio si nesto
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Recu joj onda da ili resetuej telefon ili pobrise apliakcije. I meni lici na adware ali kontam, FB je postao agresivan sa reklamama pa me ne bi nista iznenadilo. Samo ne koristim FB app pa ne znam.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nedavno mi crkne volume down tipka na mojoj xperiji z5

    Odnesem u telekom i oni mi daju nov uredjaj, novi imei, dodatnw dvije godine gare.

    I posto inace cesto koristim slusalice na telefonu sad imam problem, kad ustekam slusalice telefon njih prepozna one rade mozda minutu i telefon ih diskonektuje, a dok radi, radi mi samo desna slusalica.

    Pokusao sa software repair na xperia companion nije pomoglo, a prije nego sto ce se telefon pokvariti sve uredno radilo.

    Sad svako malo telefon 'konektuje/pa diskonektuje'

    Sta mogu ja uraditi ili da saljem ponovo na servis?
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ponovo servis.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma hebeni sony da izvinete na riječniku

    dosta me handrio od pocetka sto se tice slusalica, na 5.1 nije htio nikako prepoznati, morao neki program koristit pa na taj način forsirati da prepozna slusalice.

    na MM i Nougatu se popravilo, i evo sad ovaj problem.

    otisao danas do telekoma, kontao ga ponovo poslati, dade mi lik od neke xperije slusalice, one normala rade, i ko koga tu sad

    i nadjem na internetu negdje, ima u settings/apps, i ukljuciti show system, i tu ima opcija ´unsupported headphone notifier´ i evo za sada rade slusalice normala.


    a inače baš koristim slušalice često na telefonu, mislio sam investirati u neke skuplje i strah me ovoga. još se držim kabla, izbjegavam ove bežične


    sad čekam da dođe do mene 7.1.1 update, ima nekih finih opcija
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

    Vlasnici 1+5 to vide ispravno. :D
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Miki maus kompanija, da hoće što prije propasti.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Igrali na kartu "ekskluzive" preko pozivnica i nemogucnosti normalne kupovine. Dokazano da psiholoski utice na ljude, najvise zele nesto sto je hard to get. :D
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad se cijenom vrate na OnePlus1 onda ću ih opet (možda) razmotriti prije kupovine. Ne mogu napraviti kompletan uređaj da im život zavisi od toga.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dizali su cijene kao i ostali. Nema povratka nazad.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Došli su na to da je S8 samo 100€ skuplji, neka hvala.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Većina telefona ima neki problem i to od kompanija koje ulažu više love u razvoj. Sa druge strane ne vidim ništa posebno u ovom brendu, posebno na našem tržištu, cjena će mu biti kao s8. Naruči preko neta opet te dodje kao s8 dok sve poplaćaš.
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni taj OP1 i dalje radi ko singerica. :D
    Razmisljao sam o 5-ici, ali su probili atraktivni prag cijene. Radje cu ganjati mint OP3T :) :)

    OnePlus je child kompanija oppo-a, i mogli su sebi priustiti da budu u minusu u prvoj iteraciji telefona kako bi izgradili brand. I dalje imaju luxury "vibe" (kontinuirano ih pratim) po postenoj cijeni, ali 5-cu zasad preskociti, iako sam je ozbiljno razmatrao.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kako?

    Sent from my E6653 using Tapatalk