Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Danas sam probao Note.
    Jednostavno prevelik (that's what she said) telefon. Sirina moze proci ali visine ima par cm viska.
    Sto ga ne mozes staviti u dzep, sto ne vidim smisao onog ratio-a ni u koristenju.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Malo hypea za V30:

     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    :D
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    "That's what she said" sala je bila namijenjena za takve misli :D
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Neko nije gledo americki Office.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar novi pixo. Kod nas će ovo biti skupo k'o ajfon :D
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Standard je 650, a XL 850 dolara sa 64 GB memorije.. To je u rangu iPhone 8 / Plus, ali će vjerovatno opet tržišna cijena biti nešto niža jer eto vidimo koliko košta Note8 legalno, a vidjet ćemo koliko će koštati iPhone X :)
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koliko kosta zamjena displeja za S7 Edge, i koliko se moze uzeti za taj mobitel u sadasnjem stanju sa puknutim displejom?
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Na olx kaze 470+ ako sam dobro trazio, a telefon ispravan u ok stanju za 600-700, tako da sumnjam da se isplati mijenjat. Za takav vjerovatno i mozes dobiti samo 100-150KM.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    buraz, ako ti radi, nemas potrebe da mjenjas staklo...pisaj ga :)
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma nije moj, od kolegice sa posla djetetu ispalo i razbio ga. Znaci sada je samo fensi drzac za papir :) Tako ti je kad 10-godisnjaku dajes mobitel od 1000KM, bez ikakve zastite na njemu.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    takvim sto ne cuvaju stari ne trbea ni pomagati
    ako ima para za bacanje,a ocito ima,neka kupi novi i neka ga opet da djetetu da se igra
     
    dams82 likes this.
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Mom prijatelju je ispao s7 edge prije par mjeseci. popravak je bio oko 500KM,naravno nije ga popravljao nego je samo preko stavio zaštitno staklo da mu prst ne grebe pukotina i tako koristi. rekli mu da tako koristi dok popravak ne pojeftini :)
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U
    Pa i kupit ce, kaze S8 Edge :D
    Vidio sam danas telefon, ustvari nije pukao displej niti staklo, nego je od pada pola ekrana u artefaktima a drugi je ok. I moze skrolati, u pozadini se vidi browser otvoren. Samo eto sto je donja polovina ekrana u artefaktu. Ko ce ga sada znati, mozda se izvukao kabal od displeja pri udaru. U servisu rekli da treba komplet mijenjati.
     
  16. lolak

    lolak Aktivista

  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ispala mi neka kombinacija i ponovim se sa Redmi Note 4x verzija 16 Gb ROM/ 3 Gb Ram. Telefon odlican, osjetim mali pomak performansi u odnosu na Redmi Note 2 ali nista znacajno, ekran je isti s tim da je kod 4x zaobljene ivice, generalno 4x djeluje ljepsi i bolje uradjen. Odradio sam onu kombinaciju sim + sd card i fercera.

    Fingerprint radi perfektno, otkljucava instant najvise sam zadovoljan baterijom, znaci baterija je brutalno dobra. Jah i bolje mi odgovaraju ovi zvucnici sa donje strane nego odzada.

    U biti za 260 KM koliko je sada kod IQ Mobile ja ne vidim bolji Android uredjaj.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sretno da te služi duži period vremena :D

    Kakav je utisak kamere to me zanima? Vjerovatno cu isti potez napraviti sa sljedecim mobitelom koji ce biti Redmi Note.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nesto puno ne slikam tako da ne mogu nesto puno ni reci, ali koliko sam skontao kamera je ista kao i na Note 2. U biti dobra aa solidnim svjetlom, polumrak i mrak dosta lošije.

    Ono sto mi je bitnije baterija nakon citavog dana, sve popaljeno wifi, bluetooth uparen sa mi fit, 5 mailova na stalnoj sinhronizaciji, mobilni podaci, gps, sot preko 4 sata i baterija je jos na 60%.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uh, to je bas brutalno. To nijedan high end Android ne moze, ne moze ni iphone.

    Sent from my C6603 using Tapatalk