Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dodao sam te na Njemackom acc, tamo igram demo. Ostavi i ti Vedo ako hoces PSN ili posalji na private, imaju one tabele sa vremenima od prijatelja pa da imam sta ganjat :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni su stalno spamali nekakvi botovi sa chatovima na PSNu, pa sam stavio nedavno sve na private. Napisite vi vase nickove pa cu vas dodati
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    ChevapBH. Upravu si, i ja sam to na main acc zabranio, totalno sam zaboravio, a ko fol ostavljam ljudima nick da me dodaju :D
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Dodao sam te :)
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Malo pro voznje

     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To su ti sto me ostavljaju po 40 sec :D Evo novi daily: https://i.imgur.com/Dbjd6LV.jpg 1mil :D Smijesno koliko imam srece na ovom acc. A igrao malo na Americkom acc, dobio dva rally auta i Clio cini mi se.

    Sad vec ne nalijecem skoro nikako u ove sto se zabijaju, tj kako sam se vratio u C rating sto se SR tice haha Bio sam u D, dole su svi ovi sa destruction derby. Gledao stream nekog lika, A rating i voznja i sportmanship, ljepota gledat. Bori se s nekim za prvo mjesto, nisu se dotakli sve vrijeme, a jedan uz drugog.
     
    Last edited: Oct 13, 2017
    Vedo likes this.
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    A ti si Chevap... :D Kontam ko me sad ovo doda. Dosao invajt kad sam Fortnite igrao, pa vracam unazad jesam li ubio kakvog Cevapa ili nisam. :D
     
    Pelikan likes this.
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    GT kupljen. Jos 7-8 sati do release-a. :)
     
    lolak likes this.
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Kupih ga i ja, dzaba, zanima me kako izgleda Nordschleife :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Aaah, ja mogu tek krajem mjeseca igrati... Evo gledam streamove citav dan, nista korisno nisam uradio :D
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja uletio samo da vidim koja 3 auta sam dobio za pre order. Neki peugeot od 1 mil i 2 po 450K rally auta.

    Nisam imao vremena za nista vise. Bdw. Prenjelo mi je kesh, auta i onu zutu valutu ili sta je vec.

    Veceras Nordschleif, obnavljanje gradiva. Od GT 5 je nisam igrao.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Navodno je i u GT5 & 6 Nordschleife bila laser-scanned, trebao bi onda FBB na njoj da je dobar, jer bi morala svaka rupa i nagib bit vjerno preneseni u igru.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na GT 5 sam znaci 10tine sati proveo na toj stazi. Jednostavno opustajuce. :)
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    10ine sati? Amateur :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prije ce biti 100ne... na pocetku GT5, sam igrao sve, cak dosta i MP. Poslije samo Nord...
    Sad opet kontam i MP krenuti ali moram se prvo vratiti manuelnom prebacivanju brzina. Nije auto za MP trki. Down shift kocenje uvijek zlata vrijedno bilo.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prva MP pobjeda. Jeeeee. Lol Daily race na suzuka stazi. Imao sam i pol poziciju, ali izgubim prvo u 4-5 okuci. Naravno samoubica mi uletio na unutrasnju stranu u okuci, i izgura me iz linije, pa izletim na pjesak. Padnem na 3, ali za par okuka odmah vratim drugo. Prvo mjesto vratim u 2 okuci 2gog kruga, jer sam liku dihao za ledjima, i od pritiska on prekasno zakoci i u pjesak malo proseta. Od tada sam odvezao bez greske. Trku zavrsio bez negativnih SR. Mada rang mi je sranje D i D, jer sam igrao Speedway utrke isto. Tu je cluster fuk zesci, i jebada do kraja. Najvise jebu oni sto za krug prestizes. Ja sam par puta izletao rad njih. Imam i tu jedno 3 i 4 mjesto. 3 mjesto je uz 5 sekundi penala, jer sam u zid udario, i zavrsim 5 sekundi iza prvog. Dobro lik vozio nije podlegao pritisku.

    Da li se rang licni mjenja samo u MP utrkama ili i u arcade i campaign? [​IMG]
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobar, samo mislim da ispocetka treba voziti sigurno da se dogura do A/S SR ratinga, pa onda voziti na pobjedu.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prvi kontakt sa MP trkama jos od GT 5. Doduse jesam igrao malo na Drive Club, ali i to je bilo hej haj davno. Uhodavam se po malo. Na ovoj stazi imao pole poziciju. Na speedway sam kretao drugi, ali tamo koliko god da si oprezan, sranje se desi. Izbjegavat cu tu stazu od sada.

    Jel se rating samo mjenja na MP trkama, ili mozes ga dizati i na arcade itd...?
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo MP i samo utrke, ne moze u kvalifikacijama. Mislim da se isplati to ganjati, jer gledam streamove i sa A/A ratingom i slicno se izvinjavaju kad ga dotakne malo od pozadi haha I ja sam bio pao u D tokom dema, dole je destruction derby, nisu ljudi normalni. Vec u C je dosta bolje.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    3 trke danas odvezao do sada, i sve 3 mozda sa 1 SR penalom po trci. Rating odmah C i C. Jest da sam zavrsio 3ci, 5ti i 7mi, ali hocu da dignem rating, pa izbjegavam svaki kontakt, blisku situaciju.