GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Grand Theft Auto 5 will appear on the PlayStation 3 and Xbox 360, but it has not yet been confirmed for the Wii U or PC. Grand Theft Auto 5 was officially announced via a logo posted on Rockstar's web site on October 25, 2011. The setting is once again San Andreas, the California-inspired region where Grand Theft Auto: San Andreas was set. No official release date has been announced for Grand Theft Auto 5 at this time




    Par screenshotova:

    http://www.rockstargames.com/V/
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. n1dal

    n1dal Aktivista

    Trenutno tri prazna mjesta za SS vjerovatno do kraja ove sedmice :) Izgleda super !
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    grafika odlicna , sumnjam da ce ovo na ove konzole, sigurno ce izaci negdje 2014. microsoft ce izbaciti krajem 2013. nextgen, malo kasnije ce i sony ps4, gta 5 ce biti jedan od glavnih razloga za kupovinu next gen konzola
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pročitaj prvu rečenicu na prvom postu ;)
     
  6. GW

    GW Moderator

    Naravno da će ići na trenutne konzole, veliko je tržište da se to propusti. Naravno, grafika će biti lošija nego na PC-u ali šta je tu je. BTW osvjetljenje i DoF efekat izgleda odlično. Samo se nadam da neće biti malo 1gb vrama. :D
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    RDR izgleda odlicno . ne sumnjam da ce i ovo :D
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Yap,to bi onda bilo nalik krahu,pa sigurno 70-tak % ljudi koji su gameri i vole poigrati ove zahtijevnije naslove imaju karticu od 1Gb Vrama..
     
  9. GW

    GW Moderator

    Nisi razumio. Ono što sam htio reći je da se nadam da neće tražiti igra 2gb vrama za neke pristojne detalje.
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mnogo ranije se dalo naslutiti da je ovo za trenutne konzole. Grafika izgleda isto kao GTA IV, te i dalje je anitaliasing izgleda nepoznata stvar za Rockstar, uostalom engine je jasno isti (RAGE), no bez obzira na to i dalje super izgleda. Naglasak je očigledno na glomaznosti i masivnosti igre, upravo kakav je bio i San Andreas.
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Razumio sam ja,i kazem,da bi bilo grozno kad bi igra trazila 2Gb za pristojne detalje,a oko 70-tak % gamera imaju grafulje od 1Gb,jedino bi se to isplatilo proizvodjacima..
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ovo isto kao GTA4?
    No way, igrao PS3 i PC izvedbu(max detalji), i ovi gore screenovi su poprilicno bolji.
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    GTA IV za icEnhacerom jede za doručak GTA V.

    EDIT : Samo da se ispravim, naravno da izgleda GTA V bolji od četvorke, ali ne tako drastično kako neki govore.
     
  14. Triforce

    Triforce Aktivista

    Aha nextgen :lol:

    http://i.imgur.com/qYPMo.jpg
    http://i.imgur.com/vAv8o.jpg

    Malo su tweak-ovali engine i to je to.

    GTA4 kosto rece neko gore sa IcEnch dere guzove ovom.

    Ali briga mana za grafiku... da je meni zanimljiv i lud gameplay :p

    GTA4 je bio super za svoje vrijeme samo nesto zaboravili napravit da bude zabavan... pa su balad of gay tony morali izbacit :p
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Grafika je odlicna, mada je meni bila odlicna i u GTA4. Ove modove ne volim uopste, pogotovo ako stave refleksiju na sve moguce :lol:
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako framerate bude stabilan, kupuje se odmah po izlasku. :D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Nisam naročito pratio, koji se datum izlaska (ili godina bolje?) spominje?
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    2013 se spominje.
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Nisu ništa spominjali zvanično.

    Edit: K'o što Sena reče, 2013. je vjerovatno u pitanju (a ja bih dodao i sredina maja vjerovatno, zadnjih nekoliko igara su izbacili u tom periodu - RDR, LA Noire, Max Payne 3)
     
  20. Triforce

    Triforce Aktivista

    Release date PlayStation 3, Xbox 360
    29 April 2008

    Ovo je za GTA4 tako da trebam... trebate* ocekivati tada na konzolama :mrgreen: