GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kazu da je izvor sa njemackih ulica tako da je potpuno realno sto je tmurno :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mislim da u historiji gaming-a niko nije izmuzao naslov kao Roctars GTA V. Cak ni Bethesda, Skyrim..
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nece sami sebi konkurenciju da prave, a niko drugi nema muda uloziti da napravi nesto tako kompleksno.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    GTA 5, je veoma popularan i dalje. Najveci razlog za to su roll playing serveri. Na Twitchu svaki da pola miliona gleda GTA5 RP. No Pixel najpopularniji. Fascinantno je sta su sve uradili.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    GTA 5 je djeci sandbox kao Lego, Minecraft, Rolblox itd. To je vjecno. Gledam danasnja djeca uopste ne obracaju paznju na grafiku. Samo da je "poligon" za zezanciju. Sestrin mali ne bi igrao Battlefield ili neku dobru racing igru da mu placas.
     
    Reventon likes this.
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eto mi obracali paznju na grafiku i FPS kao djeca.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa ja i sad najvise pucam CS:GO, a prije toga fin period sa rajom se zahebavao na Minecraftu :D
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Fps se na konzolama nikad nije gledao ali grafika je bila no1 stavka

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    FPS se gledao od Celerona sa 633MHz.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam počeo od SNES pa nastavio sa konzolama, na PC se nije igralo a niko ni od raje mi

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    FPS je bio 60 :D

    The Super Nintendo was an impressive system, for its time — mostly. The SNES framerate is locked to 60 FPS.

    A mi smo kao djeca ipak gledali grafiku. Sjecma se kada uzmes disketu pa maštas kako igra izgleda. Samo u vrijeme 8bita se nije imalo izbora, ali sa pojavom 3D naslova se gledalo na grafiku itekako.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vi ste pod nekim drugim podnebljem odrasli, sa 10 godina gledali FPS, daj nemoj zajebavat...
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    U pitanju je sakrazam. Mada je FPS svakako bio fiksan pa i nije bila tema diskusije sve dok se nije PES poceo patiti na PS2 i trzati da ti oci ispadnu.
     
    Haker likes this.
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja ti rekoh da se sa fps om nikad nisam opterećivao, sa druge strane samo se gledala kakava je grafika, posebno od PS1



    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Grafička rapsrava je podmah zapocela kada su se poceli porediti N64 i PS1.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ne znam nikog da nesto nije igrao jer je grafika losa, to je smijesno kad imas 10 godina. Picili Pokemone na neosvijetljenom gameboyu...
     
    Vedo likes this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ti i tvoje podnevlje je očigledno posebno :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Uh koji je upgrade bio kad mi je komšija posudio SuperGAMEBOY, pa se igralo Pokemon Blue na TVu. To čudo je čak dodalo i par nijansi boje u igru.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemoj zezati Pelikan. Na ovo su se svi lozili jer je izgledala kao 3D igra a nigdje sadrzaja. Bila je jos jedna, spora kao baja. Nišanis fgol neke tenkiće nista ne vidis ali zbog efekata je bila tada wow.