Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze biti. Ne znam moze li se obicni GW2 key kupiti da imas full pristup igri, oni su sad pojefitni.
     
  2. lolak

    lolak Aktivista

    Igra jos zivi!

    ArenaNet™, publisher and developer of the acclaimed Guild Wars franchise, today announced that Guild Wars 2: Path of Fire, the second expansion to Guild Wars 2, is now live. The highly-anticipated expansion is available at digital and retail stores across North America and Europe. Path of Fire comes to PC just two months after the conclusion of Living World Season 3 and just in time for the Guild Wars 2’s 5th anniversary.

    To mark this milestone, ArenaNet also released an infographic today highlighting the impressive milestones that Guild Wars 2 has achieved over the past five years. Since its launch in 2012, the game has welcomed over 11 million players globally who have created over 53 million characters, while earning a staggering 78 trillion total experience points over more than 61 free content releases and one expansion.

    For veterans and newcomers alike, Path of Fire delivers a vast new region that takes players across magic-drenched desert plains, ancient temples and ruins, and beautiful oases. Tyria’s very existence is in danger, as Balthazar, the god of war and fire, and his Forged legions descend upon the Crystal Desert and adjoining kingdom of Elona in their relentless hunt for Elder Dragons. To preserve the balance of magic and protect Tyria, players must hunt down and halt the rogue god and his army on their path of terror and destruction.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ekspanzija je odlicna.
     
  4. Decerto

    Decerto Komšija

    Vidim bas se digo hype za ovaj path of fire...al mene igra ubi kad svi itemi imaju iste statove u bgu...ono mozes imat lvl 1 mac i neki lvl 80 legendary,kad udjes u arenu svi imaju iste statove,i to mrzim.Pa koji klinac bi onda farmao taj legendary da budem bolji od ostalih ako ce neki nubac doc sa lvl 1 macetom i sabit ljebac u meni :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hoces reci da nemas skilla i da ti treba stat advantage:D
     
  6. Decerto

    Decerto Komšija

  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vole ljudi biti OP, tu je GW malo fulao. Nikad se ne osjecas nesto prejako, kako u PvE, tako i u PvP.
     
  8. Decerto

    Decerto Komšija

    Pve nisam nesto plaho radio jer sam imao samo onu basic GW2 igru,bez heart of thorns.Samo sam digao char na 80,i onda radio arenu.Jesam valjao ljude sa warriorom,i stvarno sam se cudio kako ja sa onim nubacim itemima koje kupis za karmu,valjam ljude koji sljaste,imaju twilighte,itd itd...i onda sam kasnije saznao da gear nema veze,i da svima statovi budu isti.Tu sam i prestao igrat :D
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    To je uvijek i bila najjaca strana GW-a. Prvi GW sam igrao dugo godina i prestao sam igrati kada su se pojavili najamnici/henchies, ispala je na kraju sigle player igra koju je rijetko ko igrao kompetitivno kao prije. Mecevi su bili fantasticni svojevremeno 8vs8, pravi Guild Warsi bili. Kakve su to samo taktike bile.
    Meni je draze da statsi nemaju utjecaja na PvP. Ko hoce da mu lik sljasti neka grinda iteme ali na kraju sve se svodi na skill i know how a ne na tome jesam li potrosio pola svog zivota da izgrindam neki legendary da bih nekome lupao po glavi. Kome se ne svidja i ne igra. Nece sigurno propasti.
    Interesantno je da su prvi put uveli mountove. Najvise mi kod GW2 smeta sto imam osjecaj da se neke klase i rase brze krecu od ostalih, vecih, tromijih. Mozda je to samo efekat perspektive ali meni se ne cini tako. Ali svejedno imam osjecaj da bi se kretanje u igri moglo odvijati barem 0,5% brze u odnosu na trenutno.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kud ces brze nego sad. Raptor sa trecom masterijom preleti 200 metara hladno :D Jedino ako igras PvP, koji me ne zanima ni najmanje. Najbolje asuru napravit, s njim kad hodas, imas osjecas da si duplo brzi. Ekspanzija je fkt fenomenalno uradjena.
     
  11. Esh

    Esh HWB

     
    Decerto likes this.
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Najavljena je i nova ekspanzija ali to nece zadugo, CANTHAAAA :D
     
  13. Decerto

    Decerto Komšija

    ja da imam pc za gw2,ne bi iz te igre izlazio. Prije sam ga kucao dok sam imao dobar gaming laptop (iz siga),ali danas imam ovu FX8350 konfu,a fx ima uzasan single thread performance,a gw2 koristi samo 2 jezgre (koliko sam citao),a i vidio sam kad sam skinuo igru,sa r9 280x i fx8350 imam 40 fpsa na minimalnim postavkama....samo mi je krivo bilo sto nisam pokusao sa process lasso da ogranicim igru na jezgru 0 i 2,tako da ne dijele resurse sa 1 i 3 (ko zna ista o fx-u,skontat ce),mozda bi imao dosta bolji fps.
     
  14. Esh

    Esh HWB