Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Koji se ovo djavo desava sa sajtom? Odloguje me sam za dvije do tri minute neaktivnosti. Nikad ranije nije bilo tako
     
  2. Benq

    Benq Komšija

    Isto je i kod mene , samo sto se to cesto desava i nakon refresh-a sajta ili ako udjem u neki pdf trazi mi da se ponovo logujem..
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kod mene sve ok.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni se ovo dešava kad odem na "back".
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    I meni se evo isto ovo desava. Obicno pootvaram zasebno forume koji me zanimaju po tabovima, i vec dok stisnem na reply u nekom od topica vec sam odlogovan. Isto ko da "izbaci" nakon 10ak sekundi.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ovo je stvarno sranje. kliknem iz nekog podforuma na Board index i izloguje me grrrrrrrrrr (evo i sada, dok sam pisao ovaj post, izbaci me, cim sam kliknuo na Submit odvede me na login ekran)
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni radi bez ikakvih problema

    ako vam se da, izbrisite browsere koje koristite, ocistite ccleanerom i nanovo instalirajte.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja taj problem imam godinama: viewtopic.php?p=486997#p486997

    Stotinu puta editujem post da ga zavrsim jer me odjavi kada postam a primi djelimicno post, fali slova ili nesto trece.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja iz tog razloga vec mjesec, mjesec i po ne ulazim na forum otkako me je to pocelo zajebavati, i evo vidim jos nije popravljeno.
     
  10. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Do vas je nesto :p
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Problem je vezan za acc jer se isto desava sa drugih browsera, provajdera i računara. Na ovoj temi fali pola moga zadnjeg posta i fali cijeli jedan post odgovor Kolinsu:

    viewtopic.php?p=500387#p500387

    Nekad' kontam prvi post napisati u notepadu pa ga na forum kopirati.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mene je juce jednom izbacilo i to je to. Nije odavno. Mada je i to jednom bilo dovoljno da se ne ulogujem citav dan :D
     
  13. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ne valjaju vam uredjaji koje koristite :p
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja evo redovno citam o tim problemima a za 10 godina koliko sam ovdje to nisam nikad dozivio.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Imam jednu novu ideju do čega bi moglo biti, pa ćemo probati kroz par dana kako će se ponašati, javim se još, čekam na administratora servera.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sve ok kod mene, safari na ipad-u.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I kod mene sve ok, tapatalk android, firefox desktop.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    isto da potvrdim, ponekad rijetko ulazim preko desktopa, pa opet nemam problema s loginom kao neki

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Radit ću par nadogradnji preko vikenda, pa je downtime vrlo izvjestan. Vjerovatno ćemo i temu mijenjati, mora se, nema više podrške za staru.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    wtf is this?

    EDDIT: Ne znam sto si ista diro sve je radilo odlicno.