Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Šta je sa izgledom foruma?

    Iskreno, stari mi je bio barem 3 puta ljepsi..
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Privremeno :)
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vracaj Enise tako ti mlijeka u prahu :D
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja mislio da sam usao na sarajevo x :D
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    To mozda tebi radilo odlicno. Ima nas kojima i nije radilo odlicno ;) Ja cu uvijek dati prioritet funkcionalnosti u odnosu na izgled, šminku itd... A ovo bas cool izgleda :smt007 :D vidiš li ti Enise na šta si ih navikao :smt005 :lol:
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Javite mi da li se i dalje javljaju logout problemi u ovih narednih dan-dva..
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni su se prije javljali ako padne browser ili se komp restarta nepredvidjeno, pa neka provjere da im nije do tog.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Was ist das?
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja nikad nisam imao niti jedan problem sa HWB..
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni se gotov nije nista promjenilo, ili sam koristio ovu temu od prvog dana, samo sto je ova nova siva boja a prije je bila plava
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Još uvijek ne radi u kombinacijom sa starim verzijama Tapatalk-a. Na kompu i telefonu izgleda ok.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda vrati stari izgled a neka stave novi tapatalk. Ili bar rasiri ovu temo po cijelom ekranu ako moze :)
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    super, samo vratiti avatare lijevo :)
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma sasvim je ok. Prenesite covjeku jel vas izbacuje, sta ste se uhvatili izgleda
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako bude problema galamit ćemo :) na izgled sam se već navikao a za mjesec dana se neću ni sjećati starog izgleda.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne valja ovaj izgled, postovi se stopili sa sigovima i sl, nepregledno i natrpano sve izgleda. Mozel se kako vratit stari izgled?
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Kod mene je sve pregledno, mislim jeste drugacije ali je OK. A problema sa izbacivanjem nisam nikada ni imao.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovo je za sada OK :) nije me nijednom izbacilo. Prije bih bio out skoro svaki put kad odem na Board index.
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Radi regularno, ne izbacuje.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Bilo bi dobro samo da je indijator novog posta druga ikonica, jaca boja ili nesto trece. Slabije se vidi.

    [​IMG]

    Sto se tehničkih problema tice, za sada sve ok. Moze i ovako ostati forum. Navikne se insan. Da je ružnije, jeste a mislim da ovaj template ne moze prebaciti acc info na lijevu stranu.