HS kablovski internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by GV, Oct 12, 2008.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav

    Interesuje me kako konektujete više Tv-ova na kablovsku. Koji spliter treba ?

    Jeli treba da bude ovaj isti kao što operater korisiti tj Hirschmann ili može bilo koji.

    [​IMG]

    Ima li kakvih nus pojava po pitanju kvaliteta signala ako bi se korisitili ovi spliteri što se kod nas mogu naći

    Hvala
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    moze bilo koji...isto je i kod mene tako,isti spliter,3 tva.
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Hvala to je to...

    Likovi koji su došli da priključe internet ko da su iz stripa Alan Forda. U momentima mi je došlo da vrištim na njihovu needukovanost. Likovi koji su spletom okolnosti na toj poziciji, obučeni su da odrade stvari mehanički. Znači popeti se na banderu,razvući kabal,priključiti i popuniti papirologiju i tač !

    Bilo kakvo "tehničko" pitanje koje im se uputi dobije se odgovr u formatu "Jotabauka"

    Kultura je isto ne nivou ispod svakog nivoa.

    Iskreno nisam znao da postoje takvi ljudi a da mogu raditi kao podizvođač za jednog ISP-a

    Sa tehničkom podrškom još nisam imao posla.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Isto je i kod nas bilo, ko da su dosli na pijacu. Ne daju sebi rijeci progovoriti, ostavili kablove na pola isjecene, zid izbusen, crijep slomili nekako, ni na sta ne lici. Sreca ovaj gazda inace malo lud, pa ih vratio da sve srede.