HT Eronet Internet, IPTV i mobilna diskusija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Shenron, Feb 1, 2005.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Heh...ja opet nebi nikad na Eronet...
     
  2. Critical~

    Critical~ Aktivista

    drzi se telekoma
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Vidjeh danas u novinama kupon od eroneta pa se moze zamijeniti na eronet salteru za eronet karticu, koliko je to tacno i jel neko ovo vec uradio?
     
  4. perke

    perke Aktivista

  5. monK

    monK Komšija

    Prolazio danas, nisam znao šta je u pitanju.

    Kod pozorišta, gdje imaju svoju radnju, podružnicu, ka' da je rat i da se humanitarna dijeli. Blokirana ulica. Nevjerovatno!
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    Ja odoh ujutro da vidim o cemu se radi i da po mogucnosti dignem karticu :mrgreen:
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Da dobijem odmah 45 KM na racun otisao bi, ali ovako ti bacaju mrvicu po mrvicu (5 KM :) ) i tjeraju te da je punis.
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Pa zato i kosta samo 1KM vidis to je nas bosnjo :mrgreen:
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    hehehe, upravo tako :mrgreen:
     
  10. vnm_

    vnm_ Komšija

    ma koliko god eronet zavlacio ljude, ovi od bhmobile te isto tako tjeraju da punis a gratis dobijes onu stvar sa ledja...na suho :)
     
  11. neko

    neko Aktivista

    ma oba su ista...samo ne znam jesu li im direktorima iste plate...jer umjesto da se takmice da ugode korisnicima oni se takmice da ugode sebi...nigdje veze s vezom...
    a sto se tice "one stvari" sve je to do nas neko voli "na suho" a neko "da ovlazi"...
    sve u svemu drama do JAJA.. :lol: :lol: :lol:
     
  12. [tota]

    [tota] Aktivista

    Kod ove akcije, ako želite da dobijete Hej! broj, uzet ce vam osobne podatke, što nije bio slučaj prije, a ni kad se uzima po "normalnoj" cijeni.

    Go figure...
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    Hehe, a kako je ljude lako navuc :mrgreen: . Kao daju 40-50KM al onda sipak, svaki mjesec dobijes samo 5KM il manje.

    Bilo bi dobro da Tele2 dodje u BiH. Svi ostali bi propali. u HR drze najnize cijene.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    da i ja sam juce skuzio redove, onop bas masa raje ali tek danas sazna da se djeli tih nekih 45 km kredita....

    kao sto je sve ovde tako je i sa mobilnim mrezama, nista nas ne moze iznenadit i kad bi nam otimali mobitele na ulici a ne djelili
     
  15. vnm_

    vnm_ Komšija

    cuo sam da je danas jos gora guzva :)
     
  16. Benq

    Benq Komšija

    Guzva je bila boze sacuvaj al sam se domogao broja :mrgreen:
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Cuo sam da su se juce gubili ljudi od žege. :D Hitna imala pune ruke posla. :D
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jucer ja isao sa drugom, on ponio licnu...kada smo dosli samo smo se okrenuli koja je guzva bila... :lol:
     
  19. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    hahaha ija isto samo sto sam izasao iz tramvaja presao ulicu kad sam vidio samo se okreno i napravio krug do Alipasina Polja hahahah ja ludnice
     
  20. Benq

    Benq Komšija

    Jeste nestrpljivi :p a dobar mi je i broj lagan pravo :mrgreen: