HT Eronet Internet, IPTV i mobilna diskusija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Shenron, Feb 1, 2005.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    pa koji ti je ? :D
    a eto i sestra je meni uzela, kaze da nije puno cekala. samo kaze da je kod eroneta (ovde u ze) ostalo bilo oko desetak brojeva a vani ljudi sa kuponima skoro 50.. sad koce dobit a ko ne..
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Pozz

    Prije sam bez problema koristio eronetov net, samo unesem web.eronet.ba kao apn i to je to.

    Medjutim na Cyanogenmod7 kada odem na postavke da dodam novi apn ispod mi stoje MCC 310, i MNC 38.
    Ovo mi se na prijasnjim romovima samo stavi valjda ima neku defaultni, al na cm7 mi nije ispravno ovo.

    Pa ako moze netko ko koristi eronetov net samo da mi da vrijednosti za ova 2 polja koja su jer neda mi da ih ostavim prazne, kaze da moraju da imaju min. 2-3 znamenke.

    Sent from my Nexus S using Tapatalk
     
  3. wragg

    wragg Aktivista

  4. kvaju

    kvaju Komšija

    To wraze mocni, hvala ti, radi sad.
    Zovem njih na eronetu i pitam ih ovo, nitko nema pojma o cemu govorim.

    Sent from my Nexus S using Tapatalk
     
  5. wragg

    wragg Aktivista

    Ja ih redovno nazovem kad mi je dosadno, postavim im neko banalno pitanje i umirem od smijeha dok me prebacuju od jednog do drugog operatera jer niti jedan nezna odgovor. Nedavno nitko nije znao koji port im koristi SMTP server :D
     
  6. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    ma nemaju oni pojma kad ih nazoves, najcesce cekas da "pitaju kolegu"..

    a zar ti nije postavke povuklo sa sim kartice? meni je tako kad sam flashao cm 6, sa kartice ucitalo sve
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    imam ja izlistane čak i tarife sve na cm7, ali ne rade kad ih aktiviram, jer je krivi onaj gore kod unesen.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pozdrav,ne znam da li je ovaj topic u dobroj temi,ako moderacijo to vidi neka slobodno prebaci,kao sto i naslov kaze imam ERONET broj vec duze vremena(2god.) , i mozda prije 1.5 god. mi je ovaj broj poceo praviti probleme,ne mogu da dobijem poruku od rodjaka koji ima BHT broj,a danas se svelo da odprilike 10 ljudi(bar koliko ja znam) da mi ne moze poslati poruku sa BHT broja na moj ERONET broj,ali me moze zvati ... :roll: sta raditi?
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zvati podršku?
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Zovem,pa javim sta su rekli,da li sam uspio sta rijesiti itd. :D
     
  11. c1600

    c1600 Novi član

    A trebam li ih ja zvati zato što mi svako malo puca veza usred razgovora?Eronet je totalno nekvalitetan i jedino ih spašava nekoliko dobrih tarifa.Baš da vidim šta ćeš uspjeti riješiti sa podrškom.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jel nikako ne mozes dobiti poruku od tih ljudi ili je problem kad ti njima posaljes a oni ti odgovore a nikad ti ne stigne odgovor?
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ovo drugo,ja njima posaljem poruku,a oni mi posalju poruku,a ne stigne mi poruka :S,moze biti i ovo prvo ali nisam obracao paznju,za ovo drugo sam siguran :D :roll:
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Znaci ili oni ili ti a prije ti trebate pogledati u SMS settings i potraziti opciju "reply via same center" i disable-ovati je.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma nema toga kod mene,u mene je stari telefon, Sony Ericsson W880i :smt003
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa to i jest caka za stare telefone.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Znaci jedino da ih zovem ? :)
     
  18. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    ja sam imao isti problem, pa sam otisao u prodajno mjesto (oni standovi sto imaju po trznim), usput presao na ugovor i kako su mi prenjeli broj na novu karticu problem se korigirao.
    problema onda nije bilo par mjeseci pa je pocelo ponovo, zvao sluzbu, javili se neki iz tehnicke podrske, poslali test smsove nakon pola sata i evo vec 9mj nema problema
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Problem rijesen :D,otisao u njihov glavni centar u Sa,rekao mi momak samo kad mi neko hoce da salje poruku da ide:Nova poruka,SMS ...,znaci da ne ide odgovoriti ili reply,i stvarno radi :D,samo je mali problem dok objasnis drugima kako to funcionise :D
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    To je ono o cemu ti je Dino govorio.