HWB FAH -- Milion poena u 15 dana --

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Dec 10, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Juka Robin Hood :smt003
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    zašto robin hood :shock:
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa mazijas od drugih i dajes u dobre svrhe (privala GPU klijenta na tu 9600GT) :D
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sutra obaramo cilj, 1000000 poena :) Ujedno cemo sutra uci i u top 400 F@H timova. 8)

    06 Aug 2008, 21:03 :D
     
  5. GW

    GW Moderator

    Ah, kako smo bili mladi i neiskusni. :)
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Da ne quotam, cini mi se da me neko tada prozvao. :wink:
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    Cestitam nam na uspjehu :smt041 :smt041 :smt041

    kako izgleda kolega je ukinuo gt9600, do sad ne vidim da je odradila ni jedan wu, a pocela je jutros oko 9 ,a ovaj je moj domaci cpu zahvatio zadatak vec ga drugi dan obradjuje, comp mi cijeli dan radi a ima samo 2 wu do sada :cry: i stvarno se trudi, nije gasen od 13... bem ti ATi :evil:
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Čestitke i od mene na postignutom rezultatu "udruge HWB foldera" naročito Monchi Sirotanoviću za zalaganje i doprinos :smt003 nezaboravljam ni ostale drugove na listi... Dalje... da priupitam vezano za GPU klient za Quadro kartice jeli ista procedura: skini,instaliraj i melji ili ima nešto na šta bi se trebala obratiti pažnja i sl.
    Hvala.
     
  9. perke

    perke Aktivista

    prejaki smo, 'ajmo sad jos milion do nove godine :mrgreen: :smt006
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    http://wiki.answers.com/Q/How_do_you_re ... kbar_icons

    E moj juka...
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    pa pokrenu mu kao proces :):), onda nema nista u taskbaru... :), osim ako ne zaviri medju procese nece skontati :)
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    hurma, jest da to davno nisam uradio al opet samo klikne na strelicu i ikona se pojavi, shvataš sta hocu, al ovo monchovo je izvodljivo, samo je pitanje dali ce automatski startat klijent il cu ga svaki put morat pokrenut kao proces, jer nisam u mogucnosti stalno biti tu pa nadgledat i palit ...
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma nalozi ba lika da folda, samo stavi svoj username. reci mu ovo ono dobrobit covjecanstva, nek komp radi korisno sta, pa valjda imas suplju jebo ga ljeljak. znas kako kazu, suplja je zakon za levate :)
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    jes samo sto je lik bas levat, a prob je sto su postavili jucer mrezu od 5 pc-a a on kao head chief u kancelarji, pa sad ono u fazonu, koje kakva prica kako je sad
    osjetljiva ta mreza, kako je 5x veca mogucnost pokupit vir (a baš ta 9600gt u njegovom pcu). ma levat a neda mi se objasnjavat kad znam da nebi bilo fajde, a i nije neki humanist.
    tako da cu morat naci neki nacin to iz undergrounda da obavljam.
    I imam novi naziv ne juka da Robin Hood, nego juka da underground folder :wink:
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    @qler:to sto si mu ti rekao zapravo i nije suplja :eek:
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Pusti ga Juka samo mu sveži šuhvu i reci mu "možda baš budeš obradio na toj grafičkoj "zadatak" koji će te riješiti baje kad je fasuješ sutra, nemoj da ti je žao" . :smt003
     
  17. perke

    perke Aktivista

    Moj Juka, ovako se to radi :mrgreen: :mrgreen:

    Active processors (within 50 days) - 6
    Active processors (within 7 days) - 6
     
  18. Juka

    Juka Komšija

    na šta se odnosi???
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Popravili smo se danas, 105000 poena 23. decembra :)

    Keep folding!
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    eto hurma i ti dozivi 200 000 :) svaka cast :roll: :smt006 :smt002 :smt002 8)