Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa pobogu mogli su poraditi na zvukovima oruzja

    baci bombu, pa bolji odjek napravi petarda.

    smijesno.

    opet cod2 mi izgleda ozbiljnije nego ovaj bullshit.

    i onda kretanja vojnika izgleda tako nedovrseno, znam da je beta, battlefield je za ove svjetlosnim godinama ispred.

    i jel ko upratio koliko igraca ima sad na jednom deathmatch serveru? isto da li ima dedicated servera

    sad sam kod kuce, bihnetov net, ne mogu videa otvoriti a kamoli pogledati.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Kakav je to WWII game a nigdje swastika prikazana pošteno?! :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Koji smor:



    Vidjet cemo kako ce ona kopija izgledati, Anthem.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Decerto

    Decerto Komšija



    Ovo mi se svidjelo pravo.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Decerto

    Decerto Komšija

  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Pa GTA i jeste popularan zbog cinjenice da ga vecinom igraju djeca koja koriste cheat code i modifikacije. Ali tome nije vise mjesto u multiplayeru zato su modifikacije i ukinute. Koristene su za varanje u MP-u.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Neso

    Neso Komšija

    Sudeci po grafici i po vjerovatno visokoj hardwerskoj zahtjevnosti ovaj naslov ce da se koristi najvise kao benchmark :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Vidim da je deres na steamu valja li sta? Kontam je i ja uzet kad budem malo vise igrao mozda za mjesec i po.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Odlicna je. Odavno nisam ovako uzivao u igri. A poprilicno je ispeglada obzirom da je early access. Nisam za ovih 9h ni jedan bug uocio. Arma 2 i 3 su pre-alpha za ovo. Vojnik ima težinu pa se malo treba priviknuti na stvari kada preskaces. Uzmes zaleta, ne moze iz mjesta.

    Mapa je jako lijepa i raznolika. Njije ni malo repetativna. A treba da izadje i nova. Zvuk je odlican. Kada si u kući tacno lociras osobu koja vani hoda po travi. Ili ako je neko iznad tebe sprat više. Ja recimo igram bez obuce jer se manje cuje a kada je kiša još manje. Napucavanje je super. Licno bih volio da je igra FPS zbog corner peekinga i sto n evolim napucavanej iz trece perspektive, ali sa ADS je vec drugacije. Zvuk oruzja je dobar. I sa distance iza brda i u obracunu.

    Mehanika vozila je IMHO bolja nego u battlefieldu. Ne mozes se toliko ni zayebavat jer se prevrnes. pogotovo sa motorom. Inventory je fluidan i jednostavan. itd itd..

    Ima dosta stvari sa kojima se zabavis. Vidi se da su davali paznje detaljima. Ne znam kakva ce biti na izlasku, malo su pomjerili datum ali je meni i ovakva potaman. Malo performanse nisu najbolje. Ali daleko od problematicnog.

    Imaj na umu da sam neko vrijeme igrao "ARMA 3 player unknown battle royale" i zivot mi se zgadio tako da mi je ovo doslo kao osvježenje.
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Ja cu najvjerovatnije "Escape from Tarkov" uzeti kad igra dodje u zavrsnu fazu, sve ove alfe i bete su mamipara nebitno koja igra. PUBG mi je previse arkadan niti imas ikakvog progresa tokom igre, sve sto skupis se resetuje, nema nista da te drzi da igras oprezno osim rang liste.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa igras oprezno radi #1. Mozes ti landarati arkadno kako kazes i onda završiš na #80.

    Sto se over all progresa tice, nikada me nije ni zanimao. Dok izlevelujes acc za oruzje u klasicnim igrama da dobiejs ono sto hoces, smori te. Da ne spominjem one DLC "poslove" ko je moras obaviti da dobijes XY pušku. Get 3 kills with 360 sniper jumping from a cliff. A ovo i nije klasicni PVP mod. Poenta i jeste sakupljanja opreme i sklapanja najboljeg loadouta dok te u isto vrijeme tjera da se fokusiraš na odabranu lokaciju. Da iz avion iskocis naoružan do zuba, ostaje ti smo da sjedis i cekas da se krug zatvori.

    Inace, PUBG izgleda sada bolje nego i jedan BF na izlasku tak oda to sto je u beti i nije neko mjerilo. Ja sam cekao HC FPS mod i da izadju iz early access stanja ali pogledam stream ljudi i vidim da je igra u prilicno dobrom stanju. Kako rekoh, evo koliko igram nisam imao nikakvih tehničkih problema. Performanse mogu biti bolje ali ako ja igram sa ovako tankim racunarom, onda moze svako.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    UT4 vidim engine znaci optimizacija odlicna mora biti jedino ime igre glupo nije bas catchy po meni trebali su nesto jednostavnije.

    Escape from Tarkov izgledao dobro ali kad sam vidio kolika je mapa u odnosu na DayZ razocarao sam se. Kad smo kod DayZ beta ce biti kako najavljuju prava stvar drzim fige.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno je los FPS od strane servera. Komponente nisu max out. A ime su uzeli radi originalnog moda koji je vec postojao.

    PLAYERUNKNOWN's Battle Royale:

    https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =421900169

    Pa vjerovatno samo da priviku postojece igrace. Ime je epski glupo. Ne bi bilo lose da ga zamjene na izlasku.
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Nema od DayZ nista, da naprave ne znam sta playerbase nikad nece biti isti, niti ce privuci nove igrace, imali su dovoljno sansi.

    https://steamspy.com/app/221100 (CCU daily)
     
  17. chenta

    chenta Aktivista

    Meni PUBG nije mogla da starta nikako, skoro sve probo sto se moze probati. Nikako je ne pokrene. Jedino ostalo da formatiram pc vjerovatno bi tada proradilo ali mrsko mi bilo. Sreca dobio sam odmah refund.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno je bilo do igre. Neki igraci imaju problem da igra kreša nakon izlaska iz partije. Skoro svaki put.

    Nisam ja pristalica ea igar, placanja alfa testiranja, preordera i ostalog bullshita. Vec mi se dopala sa gameplay klipova i izgledala mi sasvim ok sa tehničke strane. Srecom ja nemam mušica i moj je savjet da se ceka finalni izlazak. I ako to danas nista ne znaci jer velike AAA igre iz EA i Ubisfta izlaze traljave i treba im po godinu dana peglanja. A kostaju za kompletan sadrzaj i po 4x više.

    Ako nekome nije mrsko, neka pogleda stream od 3-4 partije za redom i mislim da ce dobiti fer sliku o stanju igre.
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ima i nas CerixHD na youtube :)