Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. xman

    xman Komšija

    Ako nisi krenuo-nemoj! SP je komican.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    EA nije najgora kompanija u US, zato jer postoji Comcast kablovska kompanija. Buraz je imao posla sa njihovim supportom jedno 3-4 puta. Bio sam prisutan u par navrata, da te Bog sacuva i sakloni. Hahahaha. Samo zahvaljujuci Comcastu, EA nije najgora kompanija.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija



    Sta reci koju posluku porati :D
    Jad, bijeda i cemer je ova tkz. AAA gaming industrija.
     
    Last edited: Nov 11, 2017
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    FPS gaming je postao shit. Nista novo nema da valja, ili da nije unisteno mikrotransakcijama.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Što da ne kada zarade 500mil u prvoj sedmici.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odigrao jucer kampanju COD WW2, Joe je upravu, dosta linearno i predvidivo. Ne bih dao novac na nju, nema sanse. MOH Airborne je meni imao bolju pricu.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Dobar dirt 4.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nije los novi CoD ali nije ni nesto posebno...mislim da su namjerno radili da lici na one prve CoD...meni ima taj smek
    grafika je dobra,mada kod mene ne moze dalje od medium a negdje je i bruka stvari iskljuceno...automatska optimizacija ali framerate bude 50-60
    graficka je r7 260x 2GB
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Ja koristim Comcast usluge u mojoj kuci i zadovoljan sam. Imali smo sezonu jako loseg vremena i vjetar je po-ebao infrastrukturu kablova vani. Nazvao ljude, zakazali mi datum dolaska, dosli ljudi po zakazanom, sve sredili za sat vremena i jos mi dali brzu konekciju za iste pare kao izvinjenje jer sam bio bez neta dva dana. Medjutim, jako dobro je poznato da je internet u USA skuplji i sporiji nego u EU.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    "The original creator of Plants vs. Zombies, George Fan, was reportedly let go by publisher EA after objecting to the pay to win model that was subsequently introduced into the series."
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Svaka cast za ove poteze, mislim da je ovo jedini nacin da se stane u kraj EA lopovluku i da se vrati gameing na pravi put.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Teško. Izbacit ce kockanje ali ce uvest neki vid golda koji ce se placati za $ kao u mobilnim igrama.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Suti ne daji im ideje :) Opet se nadam da ce smanjiti dozivljaje. Dovoljno je sto kroz DLC-ove naplate duplo igru.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne znam je li ko postavljao ranije da su nakon ovog sa Star Warsom i u NFS-u smanjili izrabljivanje s tim kutijama :)
     
  17. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo mi se jako sviđa. Tek se nešto može promijeniti kada se vlade uključe u rješavanje ovakvih problema u industriji. Pa ipak se ovdje radi o tzv. gaming industriji i po čemu bi trebala biti privilegovana u odnosu na ostale industrijske djelatnosti. Ako ovo u Belgiji prođe to će biti veliki udarac svim izdavačima igara koje svoje poslovanje baziraju na loot box sistemu i sličnim varijantama. Vratit će se ozbiljnom biznisu a ne "milking cow" do iznemoglosti.
     
  18. xman

    xman Komšija

    Nece sigurno. Nemalom broju ljudi su kutije ok i kupovina istih. Promijenit ce taj element iznenadjenja tj ukinuti ga i znati ces sta je u kutiji i to je to. Namjerno su presli granicu predaleko i kada "kapituliraju" i vrate se nazad donekle opet ce biti daleko ispred granice koju nisu smjeli preci. Pay to win koncept ne ide nikamo. Raditi ce to legalno a ovce kupovati i to je to. Kutije su buducnost gaminga. Vec se prica o preorderu istih. Sta je sledece? PC gamerima naplacivati very high postavke? hahaha MSAA X8 only 2.99$
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mene samo interesuje hoce li Battlefront 2 izdrzati vise od Battlefron 1 prije nego li 'crkne'. Prvi dio je bio RiP nakon mjesec ipo, 2. Moze li ova igra da obori taj rekord?! Stay tuned.
     
  20. vutra

    vutra Komšija