Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    DIRT 4 preko gamepaeda odlicno igriva...danas sam pola dana igrao...ako ono nije simulacija relija,ja ne znam sta jeste :D
    premocna igrica...vozi se po noci,po magli,po snijegu,po kisi...uslovi kao da pravo vozis...onda steta na autu...po noci razbijes svjetla i nema sanse zavrsiti utrku...osim ako ti se ne potrefi mjesecina :D

    a staze su prica za sebe...ni u jednoj igri mi nisu bile staze mocne kao na ovoj...meni izgledaju bas realno i imamo sjecaj kao da ja vozim auto
    jos bacim sliku na tv,pa jos bolji ugodjaj
    ko nije igrao a voli ove trke,neka proba,nece se pokajati
    dodje mi sad da i ja ganjam volan haha
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Zdravo raja,
    vidim puno se prica o forza 7 a niko ne govori gdje je kljuc nabavio :) De ako ima ko kakvu jeftiniju stranicu za kljuc da posalje, ovo trenutno na svim "poznatijim" mi je jos puno para
     
  3. xman

    xman Komšija

    Same here. Ne vidim kako bi mogao opet uzivati u nekoj linearnoj igri bez fantasticne naracije. Ne volim kada me igra drzi za ruku povremeno mi dajuci minimum slobode. Pricam o strogo linearnim igrama,npr Evil within 2 tesko da bi igra duze od 2 sata da ne daje bar malo slobode.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Djesi xmane :)
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evil Within 2 je prije svega linearna igra. Prva polovina igre ti daje kao neku open world koji nema veze sa istim, druga polovina je linearna i od drugog dijela igra poćinje biti dobra. Ne znam kako može pucacina da ne bude linearna, ali eto. Valjda novi trendovi, šta li.
    Ugl novi wolfstain briše pod sa codom.
     
  6. xman

    xman Komšija

    Mene drugi dio igre ugusi dosadom. Prvi mi je davao osjecaj straha i nesigurnosti onako na prvi pogled jer ostavlja dojam rasturenog grada u kojem god pravcu da pogledas. Dok u drugom idem naprijed i nazad po hodnicima dok naracija i prica ne piju bas vode da me drze i dalje.
    Ukusi...
    Oooo dmr pozz☺
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    4A Games and Deep Silver have showcased Metro Exodus once again at The Game Awards 2017 with a beautiful new trailer. They’ve also confirmed that the game is due to hit PC, PlayStation 4 and Xbox One in Fall 2018.



    Ovaj naslov mi je na must have listi...

     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je kec zadnji BF koji je igriv sto se pay2win balansa tice. Nadam se da griješim.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nema sanse, EA ce da izmuze maksimalno novca koliko moze, a zaradice brdo para samo na imenu

    no ima nade, s obzirom da se Bc3 vec dugo vremena radi, jer se dosta godina spominjao kao sljedeci Battlefield, eto konacno smo docekali.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Jel ovo fake , ili?



    EA CEO John Riccitiello On Gaming Microtransactions:

    "When you are six hours into playing Battlefield and you run out of ammo in your clip, and we ask you for a dollar to reload, you're really not very price sensitive at that point in time."
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako iduci BF, pa makar bio i BC3, bude imao mikrotransakcije vezane za unlocks oruzja, vozila, ili dijelova istih, ja ne uzimam.

    Imam 10k plus sati u Battlefield serijalu, ali sve ima svoje granice.
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    10.000/24 = 417 dana

    [​IMG]
     
    Neo Bahamut Zero, zoi and vutra like this.
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja ne bih ni smio pogledati koliko imam sati provedenih u citavom bf serijalu, a igram od bf 1942.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jedva cekam novi metro, fenomenalan serijal.
     
  18. Neso

    Neso Komšija

    I ja kolega, prva dva sam presao po 2 puta sa gustom.
     
  19. xman

    xman Komšija

    Same here. I odma po zavrsetku dvice me pocne hvatati STALKER groznica i idu svi dijelovi sa ovim ili onim modom☺
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma meni nije strašno, više me je evil within 2 istrzao, ali re je atmosferičan i posebno prva polovina igre. Ugl odigraj.