K: Ps4 slim

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by bhd, Dec 14, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Lokacija tz, sa
    noviji :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja imam super slim model, ne bih ga preporucio, poprilicno je bucan u odnosu na slim, i da samo origigi moras furati na njemu.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Preskup ti je ovaj, ja sam obijen sa 1tb diskom manje platio prije gofinu

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  5. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Ja bih rekao da vrijedi, ima ovdje dosta skupih naslova. Što se tiče razlike 1TB ili 500GB mislim da je svakako 500GB overkill za bilo koju konzolu ali 1TB definitivno jeste.

    Ako već možeš na području Tuzle:

    http://www.olx.ba/artikal/23783216/ps3- ... on-3-slim/

    Čovjek je vrlo pouzdan, moji prijatelji rade dosta sa konzolama i sve što su uzimali od njega regularno je. Slim se da čipovati ali zadnji put kad sam pričao sa momcima za čipovanje bilo je 140 KM. I jedna serija slima ima šansu za YLOD, ne znam tačno koja. Mogu ti detaljno ispitati, ali mislim da je ova serija ok i da se može čipovati.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jailbreak je jako jednostavan za uraditi, ne mogu da vjerujem da neko daje 140KM za to.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jednostavan je ako nisi update-ovao konzolu od ljeta 2010. :D

    A u SuperSlim se mora ugraditi Cobra čip ako hoćeš gusare.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma prvo kupovina PS3 hajmo reci u 2k17 je jedino dobra opcija radi velikog izbora igara.
    Cijena od 350km je smiješna.. pa ja sam slim modele od 320gb, full oprema, + par igara uzimao za 260-270km prošle godine i par puta unazad..
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hvala pazarih 3 glave sa 40 igara preinstalled skoro nova :))) hvalaaaa moze lock

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E ne znam kakvo je sad stanje :D

    Sto se Super Slim tice, uzeo ga za 180KM na piku, igre na game.co.uk uzimao za 2-3 funte. Mislim da sam za tih 140KM uzeo 20-25 ekskluziva sto vrijedi odigrati na PS3. Jedino sam Nier duuugo trazio, to je bas niche naslov.
     
Thread Status:
Not open for further replies.