Kilometarski sigovi

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by ming, Mar 19, 2007.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Ima li ovo smisla?

    [​IMG]
     
  2. Loki

    Loki Komšija

    Uze mi riječ iz ... posta?
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    moram i ja svoj korigirati onda... :wink:
     
  4. Sale

    Sale Aktivista

    a sto da nema :mrgreen:

    mislim tu si naisao gdje su bas nasa 3 posta zaredom a gledajuci ovako su kao i ostali sigovi od drugih :roll:
     
  5. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Jel nasi sigovi predstavljaju neke velike probleme, smetaju nekome ? :? :?
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    pa vala mogli bi biti manji al eto...
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Pogledajte sig u Samira Masnica, sastavio komplet konfu, uradite nesta na onaj sistem.
     
  8. Sale

    Sale Aktivista

    nemam ni volje ni zivaca da sad nesto mjenjam, ali sto se tice siga gledajuci same velicine je pa skoro i tvoj toliki, samo sto nije ispunjen.

    ovako na izgleda vara ali pogledajte sami

    [​IMG] :smt002
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    meni ne smeta velicina...ali su ruzni :)
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ja skinuo svoj, a ti?

    Vidi sta tvoj radi od preglednosti foruma, kao da gledam slikovnicu. Plus zaboravio si na dial-up korisnike.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Najbolje bi bilo u pravila ubaciti ogranicenje za velicinu siga i svi rahat.
     
  12. Sale

    Sale Aktivista

    ajmeee , ali stvarno nije velik, nije to sto je moj sig, bilo ciji da je, meni nesmeta jer sta ja znam nije pretjeran, a ako cemo tako onda bi se trebali svi sigovi zabraniti osim obicnog teksta
    :roll:
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nije stvar u zabrani. Nije zabranjeno, ali fakat malo bode u oci. Pogotovo kad se nadju dva-tri takva za redom.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    ugledajte se na moj sig :p
    a meni nesmeta,ima kod nekih ista velicina siga samo sto kako kaze neprimjeti se jer im je u tekstu a ovo u slici.mada sad moze bit problema zbog velicine(tezine) siga.jer meni nekada i sa ADSLom treba poduze da otvori sve te avatare i sigove jos kad ima neka slikica ihihi ode to malo poduze ;) a siguran sam da kad jednu stranicu otvorite da ode preko 0,5MB radi sigova i avatara :roll:
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    eh zato kod mene, osobe koja je jos na dial upu,, ImgLikeOpera cuda radi... nista ucitava kakve slike nista ista... :D
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    neki dan sam pokusao surfati sa w3m-om ....
    lm hwb nije optimiziran za web bazirano surfanje ....ali moze se ko je uporan
    :D
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Jesu vala drečavi ti sigovi. Glava zaboli dok preletis preko njih. :mrgreen:
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pašahadžo potpisi. Takozvani.
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Ograniciti sigove na:
    - 5 linija normalnog teksta (normalna velicina)
    - 50kb ako je slika i da ne prelazi 5 linija teksta normalnog fonta
     
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ne znam da li je moj sig malo podug. Ali sam mu zato smanjio velicinu fonta da bi izgledalo bar malo bolje i da ne bi kvarilo izgled foruma.