Kilometarski sigovi

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by ming, Mar 19, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    bas smjesan post... not.
     
  2. Venom

    Venom Aktivista

    Ja fakat ne znam sta je lose u tome da nekome stoji konfiguracija u sigu? Jedno je naravno kad zauzima pola ekrana, al inace moze samo biti korisno.
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Voljeli bi, voljeli, voljeli "drajvati" SLI/CF masine sa kakvim extreme klokanim monstrumima pa kad vide tog kod drugog zivci prorade. Argument je jasan - sigovi su preveliki, jos i animirani, dekoncentrise pri pisanju i glavnoj misli! On/a skrola postove i prividjaju mu se tudje konfe koje jedu Crizu u 60 fps-a. To je fatamorgana. Zovi doktora admina sa HWB-a da lijeci tesku boljku. Balkanski sindromcic ljubomorcic.
     
  4. dzeri

    dzeri Aktivista

    O cemu ti, ili jos bolje, na cemu si ti?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Barem na HARDWARE forumu je uredu da se stavljaju konfe u sig :roll:
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Naravno da sig skrati priču na kojoj mašini neko ima toliki i toliki fps u igrama ili ako se javi eventualni s/h problem. Pa nije ovo facebook.

    edit : naprotiv,na nekim inostranim it forumima je obavezno navesti svoju konfiguraciju.
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Najbolje bi bilo da forum ima funkciju upisivanja konfiguracije u profil (drop meny) pa ako neko hoce/treba, neka gleda, ali bila je nekad ista prica u vezi ovoga...
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Problem je u tome sto za phpBB nema odgovarajuci plug-in kao na vBulletin forumu, sa dropdown listom u Javascriptu koji izlistava konfiguraciju ispod avatara. Ako neko naleti na nesto slicno, ili slucajno pozeli napraviti nesto takvo - moze doprinijeti napretku zajednice. Neki ocito shvataju da je postavljanje konfiguracije u sig foliranje, ku**enje, ali na forumu ove tematike to je potpuno opravdano po mom misljenju. Kao prvo, radi se o necem sto je vrlo cesto predmet diskusije na forumu, drugo - kada neko ima neki problem ne mora svaki put navoditi elemente konfiguracije, trece - i da se pohvali, sta je lose u tom - meni je drago kada neko ima dobru konfiguraciju i ako je to ono sto zeli da ima, njegova stvar. Naravno sve u mjeri, a ne "ja imam konfu od 5 milja, vi ste manje vrijedni i pojma nemate".
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ponovo su zapaženi kilometarski sigovi pa smo morali reagovati. Ako vam nema jedna od pet slika u sigu, čisto da znate o čemu se radi..
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Userbars su beton :)

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk