Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam Suits batalio davno, mozda je 4. sezona bila.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Danas GOT počinje.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Gdje se moze gledati prvi dio? :)
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobra prva ep.
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Meni onako, mislim ocekivano za GOT s obzirom kako radnja ide u sezoni i onda na samom kraju zadnjih par epizoda bum bude :D
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Koju seriju da gledam od ovih? Dexter, The Wire ili OZ?
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja ti predlazem žicu, nemoj puno ni razmisljati, samo skidaj gledaj odmah :)
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Žicu pokušao sto puta, jednostavno super dosadna serija. Evo peta sezona i opet stao. Ne znam kako ta serija može biti bolja od oz-a
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja roditeljima napravio da gledaju, pa i ja uz njih malo i bas smo se smorili. 5 epizoda i nista da se desi. A gledao sam je davno i bas mi beton bila. Jest da smo prije nje gledali Breaking Bad koja je u svemu mogucem miljama ispred.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    I ja sam iz drugog-treceg pokusaja pogledao The Wire. Dobra je serija kada se navuces.
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sto kaze nails kad se navuces beton je, ja se navukao odmah iz prve, pretrpio par sporijih situacija i stagniranja i dobro mi sve ispalo :D
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pregledao prve 2 epizode, čini mi se skroz dobra serija. Malo iskreno zna bit dosadan ovaj njihov razgovor, al vidi se da serija ima dobru tematiku.
     
  13. chenta

    chenta Aktivista

    Gdje cete reci da Wire ne valja :shock: Po meni je medju top 3 tv show, a pregledo sam sve sto valja
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    "Razmazile" vas serije sa cliffhangerima na kraju svake epizode, kad vam je The Wire dosadan. Problem je u vama.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  15. Esh

    Esh HWB

    The Wire je lektira u okvirima TV serija, samo treba odvojiti vremena i ne očekivati Game of Thrones.
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pregledao evo 6 epizoda, serija kida jbt.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Gleda li ko ili je pregledao Ozark ?
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Nisam gledao, ali izgleda da stoji tanko na Metacriticu..
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dok vec na imdb-u dobro stoji, ali ocjena tamo je izgubila na relevantnosti u zadnje vrijeme.
    Pogledao sam tri epizode, i ja sam zasad u ovim "mixed".

    Nekako osjecaj da su tema i likovi vidjeni vec mnogo puta, prva epizoda je bila dobra, dok vec u trecoj postaju stvari spore na trenutke.
    Ima potencijala ali iduce dvije epizode ce morati biti bolje od druge i trece da me uvjere da ostanem.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Netflix zbog pretplatnika mora stalno izbacivati sadržaj, tako da otprilike ide 1 nova serija extra, 1 srednja, 2 loše..