Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    House of cards je odlicna ali je ugašena. Ne znam koliko ima smisla gledati obzirom da je ili nece dalje snimati ili ce naci alternativni završetak.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja konacno poceo game of thrones, nije lose.
     
    Last edited: Dec 2, 2017
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Najgore je poceti neku seriju gledati a nema kraja. Kao eto Game of Thrones odlicno sve al razvukli su i cekas godinu za godinom.

    House of cards vidjeo sam da je glavni glumac izbacen :D

    Evo gledam Prison Break 5x sezonu nastavak one stare. Pozelio sam posteno neku solidnu seriju kao Breaking Bad da znam da je snimljena do kraja.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Onda Wire možda da gledaš ako već nisi?
     
    aNaToMiC !, Eldorado and lolak like this.
  5. chenta

    chenta Aktivista

    The Shield serija odlicna, bar meni, slicna je Wire-u..
    Prison break 5 sez. totalno bezveze ni nalik na prijasnje sezone,
    kako su odmicale sezone sve je losije i nerealnije, prve 2 sez. su super
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Vikinzi poceli dobra epizoda i pravo duga ko film. Da hoce ko roknuti Ivara vise posebno iritantan lik. Floki daleko najjaci lik trenutno.

     
  7. Esh

    Esh HWB

    Nova serija na Netflixu, Dark. Radi se o seriji na njemačkom jeziku, neka kombinacija sci-fi/misterija/horor, dosta podsjeća na Stranger Things i Twin Peaks, a prva sezona ima 10 epizoda.
    Postoji i voiceover na engleskom, ali preporučujem da se gleda "u originalu" na njemačkom sa titlovima. Jučer sam odradio cijelu sezonu, veoma zadovoljan, sve preporuke.

     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    @forzamilan To su bile dvije epizode, prva i druga zajedno ili odvojeno, zavisno kako si gledao. A bio je i onaj intro sa Lagerthom.

    Ja poceo sad Stranger Things gledati, bice vremena sad za bozicne praznike pa da se malo upustim. Za sad 3 epizode (sinoc) i dobra.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    The Shield izvrsna serija.
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Valja skinuti pa nek krene zimsko ludilo u toploj kuci :D

    Mislio sam poceti Narcos gledati. Dobra ocjena 8.9.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma



    pogledao trailer, ide mi vishe na horror, kontam, isprana prica, znaci moglo bi ?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Ne bi ja svasta preporucivao ;)
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Eto super, probat ću i ja. U posljednje vrijeme svakako gledam više evropske filmove, samo polomi me titlovi, tek tako vidim koliko ne koristim titlove gada je film na engleskom.
     
  14. chenta

    chenta Aktivista

    Slobodno Narcos, sve 3 sezone su ekstra, moja preporuka
     
    aNaToMiC ! and Eldorado like this.
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je Nrcos dosadan bio.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    "Netflix boss confirms that House of Cards will receive a shorter final season and Kevin Spacey will not be involved"
     
  17. lolak

    lolak Aktivista

    Earlier this year, Netflix announced that it was developing a TV adaptation of Andrzej Sapkowski’s popular fantasy series The Witcher, with Tomasz Bagiński—a veteran of the Witcher video games—on board to produce and possibly direct at least one episode of the show. Now, the project is very gradually moving forward, with Variety reporting that Lauren Schmidt Hissrich will be writing the TV version and acting as showrunner and executive producer. Hissirch worked on Daredevil and The Defenders for Netflix, so she’s already experienced in making streaming adaptations of cool stuff that nerds like.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Poceo gledati Peaky Blinders. Stajala dugo na računari ali nikako da dodje na red. Vec mi rodjak dobije ulogu u novoj sezoni. Pojavljuje se u par epizoda sa Tom Hardy-em pa je reko red da pogledam.

    Evo na drugoj sezoni i pravo mi je legla.
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Završio punishera meni super serija. Baš mi je legla. Iron fist je uvjerljivo najveći flop iz ove serije serija...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Neki naš glumac ili? :D

    Sent from my 6045K using Tapatalk