Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    X-Files anyone?
     
  2. chenta

    chenta Aktivista

    Gledam ja redom od pocetka, sad sam na 3. sezoni.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    odgledao, a prekjuce i 1 ep, 12 sezone :D
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    X-Files je gubljenje vremena, ja sam stukao sve sezone i odustao pet epizoda prije kraja.

    Jednostavno nemaju napisan canon i kako bi završili radnju, sve je nedorečeno. Ove nove epizode što su predstavili, od šest epizoda dvije su canon, ostalo monster of the week.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    ima nova serija deuce, not bad.,
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    iako bas slabo gledam serije,zadnja 3 dana sam se nameracio na "the punisher" i evo ostala mi jos zadnja epizoda prve sezone
    stvarno vrhunska serija...kada sam poceo gledati nisam gledao ni rejting ni nista i bas me pozitivno iznenadila
    je li krenula druga sezona ,tj. da li ima nastavak,obzirom da evo nisam pogledao zadnju epizodu,ne znam sta se desilo na kraju
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Peaky Blinders je dobra. Nesto kao Boardwalk Empire, samo u UK.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja dovrsio neki dan GoT, top serija. Aj' cekaj sad 2019., majku... Poceo Black Mirror, odgledao prvu sezonu i odlucio da je to to. Jeste da je serija odlicno odradjena i da gadja u srz, ali je previse depresivna i crna za moj stil... Ono, navece upalim seriju da se opustim poslije svega, ne da me jos dodatno optereti nakon radnog dana i nekih licnih RL stvari. Tako da sam se vratio na The Sopranos, da ovog puta pogledam sve u komadu, tu znam da nema fule. :D
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Punisher od ovih Marvelovih na netflixu daleko najbolji.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Punisher pa Jessica Jones pa Daredevil/Luke Cage pa Evoksi leteći medvjedici pa Iron Fist

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Metafora da dočarala kako je Iron fist loš :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

  14. Esh

    Esh HWB

    Dolazi na Netflix 2. februara. Izgleda obećavajuće.

     
  15. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja vec zaboravio sve, pa i u 10. sta je bilo, sinoc gledao 1. epizodu 11. sezone, odlicna
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Peaky Blinders. Prve dvije sezone odlicne, bas mi legla. Sad gledam 3cu i sve se svodi na jebacinu. Valjda zadnja epizoda u 3oj sezoni popravi taj dojam.
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Počeo i ja sinoć dvije prve epizode season 1, dobra zasad.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odlicne prve dviije sezone, ali u trecoj kao da su promjenuli pisce ili rezisera. Sve se vrti oko sexa. Premalo akcije previse jebacine.