Kupovina volana

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Triforce, Mar 16, 2013.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Htio sam prvo uzeti g27 ali im je cijena od prije 2-3 mjeseca skočila nenormalno.. prodavali su se po 300 ali sad se prodaju za 400-450 kao prije par godina.

    Onda sam se mislio poslužiti nečim kao što je logitech momo jer sam u ovoj temi vidio da ga raja hvali.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Razlika izmedju mome i g27 je ogromna.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: Kupovina volana

    A za one koji ne voze preozbiljno,kolika je razlika izmedju mome i najjeftinijih kineza iz marketa?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Realno po meni ti kinezi nisu upotrebljivi koliko su losi. Momo bi bio neki minimun.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Momo < DFGT < G25/G27/G29/G920 < T300/TX/T500 < Fanatec V2 < Accuforce

    sve ostalo ne vrijedi ni spominjati.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  6. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    ja sam imao 2 puta g27, izvoljim pa prodam..sad bih opet da kupim a gledam ljudi nedaju ispod 400 KM sto je realno po meni puno para jer sam ja jedan kupio za 250 km a drugi za oko 300 km...
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  8. kio

    kio Komšija

    Imam ja S2 licencu, ali pomalo vozim :) nemam bas vremena.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakava je aktivnost na S2 ? Ja taj LFS nisam godinama vozio.. izasla Corsa, pCars itd. Znas i sam, pa ne znam kakav je sada komjuniti.
     
  10. kio

    kio Komšija

    Da ti pravo kazem, nemam pojma. Tek sam kupio S2 licencu, da mogu malo vrtiti staze ali nemam nesto vremena. Mislim da ima servera, i da je "dobar" community bolje ce ti mozda reci kolega. A nekada kada budem imao vise "vremena" gledam da je onaj iRacing dobra stvar :)
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Izašao je nedavno S3. Nešto su malo radili u vezi grafike ali ne puno. VR podršku ubacili. Što se tiče osjećaja vožnje LFS je meni vrh. Svaki petak ima utrka ovih formula (nešto poput formula Renault) koje se mogu i mišem voziti (ako uvježbate) i bude dosta zanimljivo.

    Sent from my MI 4W using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    kio - Javi nekad na FB kakvo je stanje ako budes ganjao.

    LFS je na zalost out to date ali engine za fiziku i dalje kida.
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I sve se pokrene za 5 sekundi!

    Sent from my MI 4W using Tapatalk
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Da mi je ovo, Accufroce volan + motion seat + pravi Porsche interijer. Koja imerzija na Nordschleife na 4:20, tek sa motion seatom i laserom skeniranom stazom u Assetto Corsi vidis koliko je ta staza neravna
    ,
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Novi patch za LFS, pa vi recite da se ne razvija!
     
  16. kio

    kio Komšija

    Jasta, ja ga igram pomalo, ne znam kako da skupim fls exp points, imam 113 mislim :S nikako da se pomaknem. Stalno budu novi patchevi, samo ne znam sta je u ovom promjenjeno, mrsko mi guglati :p Ako imas kakvih servera nabaci da pa poigramo :)
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  18. kio

    kio Komšija

    Hvala, naletim nekada :)
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Samo se razvija, pa vi recite da je outdated!

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker