LG G3 Internet na telecomu

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by bhd, Jun 8, 2016.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    De mi recite, jel iko uzeo zadnji ovaj Lg G3 iz telecoma, i mozel dual ici na njega ? ima identicne dvije kartice ? koliko vidim na gsmareni da, jer kontam uzet paket 15 i internet na 2 godine 4GB mjesecno ?
     
  2. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Isto me interesuje i da li se isplati uzeti sada ovaj telefon? Cijena je pristojna....
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja uzeo. U telekomu nema duala ehet. Ma vrh je phone nema dalje najbolji za te pare

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Sve pise na stranici telekoma. Na paketu 15 pretplata je 15KM (bez PDV-a), itd.
     
  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Na 15 KM je po meni skup, izadje fina cifra.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To je car kupovine na rate, uvijek na rate ispadne skuplje. Kome je skupo kupi za kes i rahat. I na tu cifru nema u telekomu za te pare nista ni blizu.
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    U telecomu je na rate i za kes ista cijena. A definitivno je puno 630KM ili 580KM (12 ili 24 mjeseca) za G3.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma znam da je ista cijena, nego kazem da ispadne skuplje na rate zato sto ako imas kes mozes traziti gdje je jeftinije. Kad hoces na rate onda moras ovako s lopovima.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Problem u telekomu je što rast cijene pretplate rezultuje mizernim smanjenjem cijene mobitela. Razlika između mini i midi paketa u par maraka. Na drugim operaterima jr skaliranje dosta bolje.
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Problem u telekomu je sto nije prodat.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa G4 u Univerzalno 590
     
  12. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ali nije na rate...
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako god, previse je to za G3
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ipak se ne može porediti univerzalno sa ovlastenom garancijom od dvije godine. Ko cesto mijenja telefone nije bitno ali kome to nije fazon onda vrijedi ova garancija.
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A ne vrijedi tolike razlike u parama.
    Licno sam promijenio 6-7 telefona, svi kupljeni u ovim radnjama i nikad ni jednog problema nisam imao, a neke telefone sam imao po dvije godine.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    To je do osobe da ocijeni vrijedi li joj, ali kad moras na rate uzimati dzaba ti da je za kes duplo jeftinije.
     
  17. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    I u Univerzalno ti je ta cijena ako uzimaš na rate. Usput, garancija godina i rate na 12 mjeseci....
     
  18. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    U digitalcity je 480 za kes, 580 na rate i nije tako strasno, plus duza garancija, kada bolje razmislim i nije strasno :D Na paketu od 30 je 470KM, ali ne treba svima veci paket..
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jel ko prebqcio g3 na 6.0 android?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jeste :)

    Stavi slobodno: http://www.fulmics.com/rom-g3/ Nema nikakvih problema, mozes uraditi brisanje nekih glupih sistemskih i duplih aplikacija, shaprening fix, imas razne tweakove a sistem je baziran na stocku pa imas i dobru LG kameru, za razliku od CMa, sistem izuzetno stabilan i relativno cesto se updatuje.