LG G4 Dual restartovanje

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Oct 20, 2016.

  1. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Imam problem, kad je Wi-Fi uključen, i kad gledam dugo neki live sadržaj, telefon se jako zagrije i prikaže poruku da će uspostaviti 3G mrežu kad bude ispravna SIM kartica umetnuta i onda se restartuje. Telefon sam kupio u Univerzalno, Sarajevo.
     
  2. _amar

    _amar Aktivista

    Ako imas garanciju nosi na servis! Ako nemas, prvo probaj dodat malo izolir trake na sim karticu, da poboljsa, kontakt ploce sa sim-om. Ako ni to ne pomogne, uzmi fen u ruke, i dobro zagrij dio dje bude sim kartica. Pazi na temperaturu displeya, nemoj ga puno grijat. Ovo su ti sve privremena rijesenja, to im je mana kod skoro svih telefona.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni jaran iz MESC-a nije dao da kupim G4.... kaze los do bola
     
  4. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Mobitel je super u odnosu na ono što sam imao. Kad se zagrijao u ruci, ja mislio to nije normalno, pa skinem poklopac da ohladi i onda kako ga držim u ruci mrdnem SIM karticu i upravo tad prijavi kvar na mreži i neispravnu SIM karticu, i onda se restartuje... Nisam skonto da upravo to izaziva restartovanje, a ne pregijevanje.. Telefon radi odlično.