Logosoft - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by (:-D, Feb 8, 2008.

  1. (:-D

    (:-D Aktivista

    Evo da kazem da su samo dosli novi paketi na logosoftu ... Meni su solidni :)
     

    Attached Files:

    • 213.JPG
      213.JPG
      File size:
      76.3 KB
      Views:
      7,919
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Jel ovo paket od 2gb sa upload obracunom :lol:
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Ima limit na upload? :S
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Pa to im je trademark, ljudi godinama obracunavaju upload :lol:
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Re: Logosoft

    Imaš 7GB pa ih rasporedi za up ili down kako ti odgovara :lol:
    Ovo mi je kod njih uvijek bilo pre smiješno :lol:
     
  6. (:-D

    (:-D Aktivista

    Re: Logosoft

    Što se tiče naših usluga, a to Vas sve najviše zanima, evo vrlo konkretno :

    - U narednim danima bit će objavljene naše izmjene postojećih paketa. Nismo žurili sa tim, kako bismo mogli ponuditi nešto što će zadržati kvalitet postojećih usluga. Ostajemo privrženi kvalitetu, a ne kvanitetu i drago nam je vidjeti da to dosta vas zna cijeniti.

    - Neće biti besplatnog upload-a i free zone, dok god se nalazimo na infrastrukturi kablovske televizije. Takav servis, na ovakvoj kablovskoj mreži i sa ovolikim brojem korisnika različitih provajdera nije moguć. Ko god misli da jeste, neka proba, uvijek se može vratiti na LOL.

    - Vrlo brzo ćemo biti u prilici ponuditi vlastitu ADSL uslugu, preko vlastite optičke infrastrukture. Tada ćemo moći zaista ozbiljno pričati i o upload-u, i o free zonama i o flat-rate usluzi.

    Ako ima nekih pitanja na koje nisam dao odgovor, slobodno pitajte, ali lijepo Vas molim bez uvreda.

    Damir Dizdarevic,dipl.mat.inf.
    Sef odjela korisnickih servisa
    Logosoft d.o.o.
    Sarajevo
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Ti dođeš kao neki PR slut od LOL-a?
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Re: Logosoft

    Ja sada imam paket pioneer (1024kbps,7gb download i upload) i placam ga 45 km jer nemam vlastiti modem.
    Gledajuci ovaj novi paket pioneer (2048kbps, 7gb download i upload) dode 25 km. Dok se na to doda porez i modem sve dode odprilike oko 40 km, znaci da je ovaj novi paket jeftiniji od starog. Jel tako ? :? :?
     
  9. BoLa

    BoLa Aktivista

    Re: Logosoft

    10KM jeftinije nego do sad.

    Sve ostalo isto.

    (25 za BIP srednj, + 5za opremu) * 1,17(pdv) = 35 za ~6GB downloada(zavisno kolko trosi se upload).

    Jos to nije to
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Pa jebemu misa, kako EPN moze ovi ne mogu. Definitivno najgori ISP u gradu. :lol:
    Vec vidim taj ADSL flat - 1024k, flat rate, 99KM bez opreme i PDV-a. :smt005
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Logosoft

    :lol: konacno mi je jasna njegova funkcija :lol:
     
  12. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: Logosoft

    Evo, vec ste slagali...informisite se malo bolje o toj "konkurenciji"...epn i globalnet, ne samo da nude besplatan upload, nego npr. elob u SVAKOM svom paketu nudi FLAT-RATE, i to nije onaj flat-40GB ili slicno....nego pravi-pravcati flat-skidaj dok ti HDD guta!!
     
  13. GW

    GW Moderator

    Re: Logosoft

    Znači očajno kao i prije.
    A to za optiku živi bili pa vidjeli.
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Logosoft


    spustili 10 km ko i bihnet :) po svakom paketu
     
  15. GW

    GW Moderator

    Re: Logosoft

    U zadnje vrijeme svi režu cijene: :)
    Ali je (ne)kvalitet usluge ostao.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Re: Logosoft

    Barem nesto ide na bolje..
     
  17. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: Logosoft

    Ako ukinete uracunavanje upload-a u ovaj limit...onda imate najbolji ponudu medju konkurencijom!!
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Isto kao da si napisao;

     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Logosoft

    Pa upload ne mozes ukinuti ali su povoljniji od ADSL-a. Ja sam "primoran" na koristenje logosofta jer mi se ADSL ne isplati u poredjenju sa logosoftom. Obicno mi je omjer downld/upld 6,5GB/0,5GB sto je za 35KM puno povoljnije od bihnetovog ADSL-a. Naravno da bih sutra presao na neki provaider koji nodi flat, kao sto je ELOB u Sa, ali jebaji ga kad ih nema u Tz :DD
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: Logosoft

    Sve se moze kad se hoce, odnosno kad se MORA, a posto, ocito, posao ide...!!
    PS. Inzenjeru, kad ce taj vaš adsl doci u SA, nadam se da ce biti kakvih povoljnih flat paketa, al u cjenovnom rangu flat paketa sto nudi elob :?: