Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Bezbjedno je preko Live-a kupovati. Zato se uostalom i plaća Live , jer Microsoft radi na sigurnosti. Može se čak i preko Pay-Pal-a sada kupovati.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Donekle na temu XBL poena, ako ih imate, obavezno ulozite u Mark of the Ninja :)
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Moja preporuka Banjo-Kazooie, remake sa N64 u 1080p. Neki dan sam uspio 12/12 achievementsa izganjat u njemu B-)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Jesi nabavio Halo 4 ? Da malo ćo-pa-mo :)


    btw Svi sa foruma su dobrodošli.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Jesam, al nemam kad. od 21. sam free 2 hefte pa cemo onda da se pücamo :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako neko ima žični-polovan gamepad neka javi na PP.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    nemoj to polovno ganjati, haba se. imas na ebayu origi zicani za 60 KM.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Nista onda cu novo. Ima kod mene radnja, 50KM žični pa sam mislio da se moze za jeftinije uzeti solidan polovan.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    taj od petobu SIGURNO nije origi, fusheva je masa, al odu im triggeri i analog gljivice kroz par mjeseci. ganjaj sa ebaya, al ne od nekih kineza i taiwanaca. uzmes jednom origi i imas ga za sva vremena za PC (gamepad od X720 nije kompatibilan sa X360 & PCem, jer koristi totalno drugu tehnologiju komunikacije sa konzolom, tako da je ovaj od x360 poprilicno future-proof)
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam.. radnja je legit. Kaze mi lik 50KM žični, oko 70KM wireless. Ako se dobro sjecam rekao mi je da ide 2 god garancije. Takodjer u jos jednoj legit radnji je bio oko 55KM žični ali kada sam dolazio uzeti prosle godine nisu imali na stanju i nisu znali hoce li nabavljati vise.


    Ako ne bi bi oriđiši trazio bih povrat novca i slicno a sumnjam da likovi muljaju.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    origi wireless nema ispod 90KM kod nas.

    fazon je sto su fushevi identicni originalu, cak je I kutija identicna. jedini nacin da budes 100% sigura da je original je da ga kupis u radnji negdje vani ili kod nas kod bas provjerenih tipova (radnja u BBIu, Juka tamo radi).

    na MS stranici je wireless 59 USD a wired 39 USD. pomnozi za 1.5 I eto koliko kosta od samog MSa, I to u USA gdje je sav hardware jeftiniji neg kod nas. I sve ti je jasno :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bilo je na shopto.net povoljno originalnih zicanih kontrolera. Prije dvije godine sam platio oko 55KM.
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    A koliko je zicani kod Juke u BBI?
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Vedo - Ocito nesto one stima. Moze li se provjeriti kad se uzme u ruke, otpakuje ?
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    nema sanse ga skontat, drzao u rukama svoj origi I od jarana fush, minimalna razlika u trigerrima I bas mala razlika u buttonima, al nema ga sanse skontat. moj traje vec 2+ god I radi perfektno kao I prvog dana, jaranu propao RT i dugme "A" otislo nakon svega par mjeseci.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  16. Juka

    Juka Komšija

    Jedina razlika koju sam mogao primjetit, je kad drzis ms kontroler u rukama, savovi gdje se upper i lower cover sastavljaju su neprimjetni odns se ne osjete po rukom, dok kod fusha, se jednostavno osjete ostri rubovi, i to je jedina razlika sto sam ja mogao vidjeti na prvu, cak na usb prikljucku kod fusha je natpis microsoft identican kako kod orginala i ona hologramska naljepnica nije bas, ali kad nemas orginalni za usporedbu, onda se sam uvjeris da je orginal!
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nista.. ne vrijedi onda da rizikujem. Mislio sam kada mi stigne da ga otvori pred njima prije nego sto ga platim ali ako je tako vama mala razlika onda..

    Hvala momci. Ganjat cu bas tako, ko provjereno nabavlja oriđiđi 360 gamepadove.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    jaran kupio u Dubai-u x360 gamepad (crni, wireless). pokusa ga syncat sa x360 (EU, fat, jasper) al nema sanse. imal neka caka, il je mozda gamepad region locked ili sl? :S

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nek' pokusa bas istovremeno pritisnuti sync dugme na kontroleru i konzoli. Ako ne pomogne, moguce da je potreban onaj usb kabl za punjenje.
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker