Mining/rudarenje/kopanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by cryptex, Sep 5, 2016.

  1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pao je BTC, a kao rezultat toga sve ostalo. Posto je veci pad, izgubljeno povjerenje znaci da je odnos naspram BTC jos manji, sto rezultira vecim padom u $ za ostale valute.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Vecinu onoga sto su ove digitalne valute trebale rijesiti se desava i njima, spekulacije, daytrading i sranja, i opet ista suited-up ekipa profitira.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jest pao ali sa 2600 na 2400, tesko da je neki pad.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Bio je jučer malo preko 2700$, ali vrlo kratko. varira izmedju 2400$ i 2700$ vec par dana. ja imam nesto ZEC-ova :D :D a on je dobro pao, prije par dana je bio malo preko 400$, sada je izmedju 250 i 300$
     
  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ma nije, pao je sa 2450 na 2400...
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam pad LTC-a primjetio kad je pao sa 2700. LTC bio oko 45, sad je 35. Jako ga je pogodilo, a samim tim i mene.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  7. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Mora se sira slika posmatrati, nije bitno sta je palo u 3 sata, btc je pao, altovi su odrzali odnos, i bilo bi ok da se btc vratio. Ali posto je btc nastavio da pada, kao sto rekoh, povjerenje je otancalo i pocelo je da se preliva iz svih altove u btc i $, zato sve pada, a pogotovo eth koji je bio najvise napuhan. Nema tu price, btc je zlato, ostalo su shitovi koji mozda nesto obecavaju, ali tek treba da se dokazu, do tada, uvijek ce se bjezati u btc i $ kad zagusti.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma kakvi, bio je 2700 100% :) meni kasnije bilo krivo sto ne proda BTC-ove za 2700$ :)

    ja govorim o berzi, setuj svijece na 30min pa ces vidjeti da je jucer prelazio 2700$
     
  9. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Cuo za ironiju? :D
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    jesam, ali nisam ocekivao od tebe :D :D
     
  11. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Sho, ne doimam se ko ironican tip :D
    Ja trenutno provodim 12h na berzi, tako da znam gdje je buhi bubreg :p
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ti se zado momacki haha :D :D igras li Spintires?
     
  13. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    sta ces, fino se zaradi :D
    ma ne igram 'godinama' nista, malo guitar hero kad mi dodju gosti :D
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Raste raste laganini :)
     
  15. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ovo je jos nevidjeno otresanje, svi se prepali a neko je dobro zaradio, dozaba se sve moglo kupiti, uvecan kapital za preko 20% za jedan radni dan :smt003
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    je li to ti trgujes izdrudarenim bitcoinom ili si svoje pare zamijenio za BTC pa sada po berzi mesetaris :D
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa kud ćeš bolje za malverzacije od virtuelne valute bez pokrića koju mozes po volji "spuštati i dizati".
     
  18. nikolamo

    nikolamo Novi član

    Radi li vam povlačenje na karticu sa cex.io. Svaki put kad pokušam povući nesto USD dobijem automatski rejected kartice, iako je kartica verifikovana.
     
  19. cryptex

    cryptex Novi član

    CEX vise ne radi za BiH, tj restricted smo.
     
  20. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Od kad to? Ja povukao prije desetak dana lovu.

    Sent from my Lumia 950XL