Mining/rudarenje/kopanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by cryptex, Sep 5, 2016.

  1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Od 01.07.
    Ne treba se javno raspravljati o mjenjacnicama, da bude indexirano na guglu, ali gotovo je sada.
    Ostaje nam ako neko ovdje ima jake veze u banci (direktor) ili u agenciji za bankarstvo da se proba povuci ovo pitanje, gotovo sam siguran da su imali prste u ovome.
     
  2. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Jel to važi samo za mining mjenjačnice ?

    Kakvo je stanje s paypalom, može li se povlačiti lova ili su i to zeznuli ?
     
  3. nikolamo

    nikolamo Novi član

    Na PayPal se može povlačiti sa unichange.me, ali im je tecaj BTC-USD gori jedno 10% nego na poloniex. Kad ti pare legnu na PP onda moras cekati jos mjeseca dana da ti PP otkljucaj pare da bi mogao povuci na karticu.
     
  4. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Ne moras cekati mjesec dana. Mozes odmah traziti isplatu, ali to kosta odredjenu sumu novca, mislim da je 5$ + 1-2% kolicine koju povlacis.
    U slucaju da sacekas novi mjesec, tada ti PP djaba prebaci pare na racun. Tj. ako 29-og prebacis pare odakle god na PP on ce ti 1 u mjesecu, tj. za 2 - 3 dana prebaciti pare na banku djaba.
    U slucaju da prebacis pare na PP 1. u mjesecu, onda moras cekati mjesec dana kao sto kazes, ili ako ti se zuri rucno povuces s tim da placas ovu sumu gore navedenu.
     
  5. nikolamo

    nikolamo Novi član

    Ne možes tražiti odmah isplatu, zavisi od uplate tj. ko ti je uplatio. Ako uplacuje recimo neki Kinez ili Indonežanin kao u slucaju unichange.me pare ti idu na "on hold" mjesec dana da bi PP vidio da li ce se "kupac" koji ti je uplatio žaliti u vezi transkacije koje ste uradili. Tek kad prodje tih 30 dana, pare ti automatski prebacuju na karticu 1 u mjesecu.

    [​IMG]
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni tih 1.95 stoji ima godinama, ne moze da se potrosi, ne moze da se povuce, mislim nidje veze.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa naravno da ne moze. Ali kad ti neko posalje jos love na paypal, onda ces moci koristiti tu sumu :)
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    hajde posalji sta :D
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    mogu li ja? :D
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    cuj da mu ja posaljem, a on radi u banci haha :D :D
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    cuj u banci, znaci i on se uvalio :D
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma jok, kolins neka posalje, on je sa cashom :D
     
  13. veki81

    veki81 Aktivista

    Kad se dva Lihvara sudare
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    cuj vekija, i on ziv :D
     
  15. black

    black Komšija

    Moze li se zaposliti GTX970?

    Sent from my SM-N930F using Tapatalk
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Tanko
     
  17. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    moze 970 kao 1060 eth rudariti treba samo malo namudati ima na youbitou. problem je sto sa sadasnjim cijenama treba 5 mjeseci da se isplati
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisu problem cijene neko ogroman diff.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Karte su tu negdje u 5mh/s-a, ali 1060 je ispred, pogotovo kad se moduje.

    Što se tiče 970, možeš rudariti oko 22mh/s, što je oko 45-50$ mjesecno, ali to nije preporuka.
     
  20. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    cijena ne utice na vrijeme koje treba da se kartica isplati?

    1060 na 27 mh/s? nisam vidio taj mod, gdje ima to?