MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Tema za MMA!
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    E jesi gospodin,ja se slomio trzeci ovu borbu i dobi je dlanu.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    I ja isto. Tražio glupan "Denis Stojanić"

    Ne mogu da kažem da nisam očekivao, gledao sam njegove prijašnje borbe i odmah se vidjelo da nema šta da traži u vrhu, ručna tehnika mu je dno dna. Šteta što nemamo ni mi jednog vrhunskog borca u MMA, šta je tu je.

    BTW za li iko zašto Nokaut ne radi??
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    ili ovaj velasquez udara ko baba, ili denisa mozes mlatiti dok ti ruka ne otpadne.
     
  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    To drugo :wink:
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ovo je poprilicno jadno. Iako je nas, mora se priznati da nije za ovog sporta. Nije Caina niti jednom udario kako treba. Dosao je kondiciono nespreman, spor, a sto se tehnike tice mislim da je ispod dna. Znam da ce sad biti reakcije tipa dok je nas odmah ne valja, ali treba se sjetiti one stare narodne: "nije svacije kroz selo pjevati".
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Sarajevski kvazi gangster :lol:
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Moram u novi post, zasluzuje.


    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



    Btw, da je uzeo bio bi hype train veci od Ibisevica i onog polu pjevaca Bambalica iz mjesta ne znam kojeg :lol:
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4iXeBtiHWag&feature=PlayList&p=731FE44C1AA3D90D&playnext=1&index=7[/youtube]

    Evo ovdje je Denis bio prava masina za mljevenje,da je ovakav bio i u oktagonu bilo bi bas ovo sto je sulu naveo :mrgreen:
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ma spor je previse. Njemu bi judo odgovarao. :D
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Jest pospor to je istina al je zato izuzetno izdrzljiv,Velasquez ga je bas dosta mlatio a nije mu skoro nikako naskodio.
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ma to sto je izdrzljiv nema nikakve veze. Plus je svakako, ali ne ide tamo da ga udaraju. Previse spor, tehnika nula i tu je kraj price. Nema sta tamo traziti. Da bi bio konkurentan, treba mu barem godina i po zestokog treninga s pravim majstorima. BTW treba skinuti jedno 20 kila.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Kako god nazivcirase. Prvo kak otreba ne znam za ovog Stojanića. Toliko o nasem sportu.. nek se forsiraju komšijski reprezentativci (i ako sam veliki fan Mirka F.). Kao drugo,.. momak je jako jako izdrzlji, i ne moze se ocekivati da bude brus li speed ali da.. slazem se da je ljen. Sto se tice UFC.. ne znam ..kao da je nesto cekao ..doks e on nakani prodje citav sahat i logicno sto je prekinuta borba. Ali ono bi rjetko ko izdrzao.. posebno 3 za redom udarca koljenom izravno u glavu, ne u ruke - blokadu.

    Druga borba je odlicna.. opet kazem zasto se ovaj momak ne spominje.. i zasto se ne prenose ove borbe.. il ise prenose na nekom lokalnom ž kanalu.

    ALi neka me neko ispravi ko se bas razumije.. u obe borbe sudije dopustaju udarac u potiljak... kolik oje mneni poznato potiljak i prepune nisu dozvoljeni ni u jednom sportu. Ok nije kao u boxu, da se ne moze udarati iza uha ali ono.. po meni u obe borbe je bilo fulanja.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic


    Sta li si ti gledao svega ti :lol:

    Predata borba na pocetku druge runde, toliko o izdrzljivosti :lol:
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Tacno je da treba smrsat al i UFC je prica za sebe,i ja sam fan CroCop-a i bio je bas domonantan u K1 i Prideu a kad je dosao u UFC taraba.To je bas najbrutalniji ogranak borilackog sporta.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Ipak nije ostao lezati na podu kao svi Velasquezovi protivnici prije Denisa i dozivio je drugu rundu.
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Dobro si Dog primjetio, prvo i prvo trebao je doc fizicki spreman a ne sa 30 kila slaufa oko struka!
    Dok je gostovao u cenralnom zatvoru, slauf mu je bio prisutan i vidjelo se kako kuburi sa kilama, sto je smijesno uz njegove izjave kako 2 puta dnevno trci.

    Ono sto je smijesno bilo je njegova katastrofalna tehnika, pa covjek je mahao po zraku kao da lovi muhe.

    Klub u kojem on trenira u Holandiji vazi za jedan od najjavih u Europi, ali izgleda da kavez i UFC ne odgovoara Evropskom mentalitetu, isto je prosao i Mirko sa strasnim nokautom.

    Kao bivsi golman :d indikativno je kako je spreman primiti batina i i udaraca kao rijetko ko ali ako je to sve s cim se ima pohvalit, jadan nas sport.

    Nisam vidio katastrofalniji nastup odavno.
     
  18. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Prva asocijacija na Stojnica :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Kako volim komentare "stručnnjaka"

    Denis nije klasa i to je kraj priče. Ovaj lik ide na, a ovaj meč je klasična UFC-ova štela kada dovedu nekog levata boljem borcu. To što je Filipović dobio batine u UFC-u ne znači da su tamo superiorni borci nego da je on u tom trenutku bio karina i glupo je jednog od najboljih boraca upoređivat sa ovim truntom.

    Sjećam se centralnog zatvora i glupavih izjava Stojnića kako je najbolji u golden glory-ju samo eto nije trenirao dovoljno snažno radi problematičnog života, ali kada je vidio koliko je bolji od Harija i ostalih velikih imena onda je kao došao pameti :lol: Pa onda "Eto volio bih imati meč sa Filipovićem da vidi konačno ko je bolji" :lol: Pa onda ona priča o anabolicima pa kako on to ne koristi već je samo jednom popio taj kreatin :lol: :lol: :lol:

    I nema veze što ima sala, ima još vrhunskih boraca koji izgledaju još truntavije od njega već jednostavno čovjek nije dorastao protivniku kojeg je dobio i to je kraj priče. Sa 29 godina teško da će išta napravit.
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: Cain Velasquez vs Denis Stojnic

    Sta ima kvrga nisam te prepozno. :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017