MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije ni bitno da li je suspendovan. I onako je rekao da ne bi isao na Tonya.

    [​IMG]
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno bullshit ali ovu borbu promovise i UFC FOX za UFC219 pa mozda nesto i bude.

    [​IMG]
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako je neko propustio, za vikend je UFC 218 oko kojeg ima nula promocije. Conor je opet u vijestima and.. stuff..

    [​IMG]
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pravo dobar card.

    A za Konora, sta pare i slava uradise od covjeka, nece on dugo :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako nula promocije, sav materijal su izbacili kao za svaki veliki event. A conor je stvarno dosadan postao, lik se uživio previše u ulogu koju je glumatao.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Promocija 217 je trajala dvije sedmice mada nisam mislio samo na UFC vec coverage medija overall. Gledao malo Dana interview, ljude više zanima Ronda.
     
  8. xman

    xman Komšija

    Ngannou je zvijer.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Overeemu je najbolje da se povuče nakon ovog, lik ga je usmrtio.
     
  10. xman

    xman Komšija

    Aldo takodje. Lik nakon 2 min poceo dahtati kao Conor.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Holloway tacno zna sta radi, bukvalno je vrhunski tajmirao sve. Nakon prve runde vec govori Roganu "the man's tired".

    A za Ngannoua... malo se sta moze reci. Good luck Stipe.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Akdi je izgledao kao utvara na vaganju, pitanje je da li se uspio oporaviti.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    [​IMG]

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Oficijalni poster

    [​IMG]
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. xman

    xman Komšija

    Nurmagomedov vs Barboza prognoze?:)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Sve ce ovisiti o takedown defense Barboze jer je na distanci ubica. Sa druge strane imas borca koji se nije borio punih godinu i koji tesko pogadja vagu tako da je sve relevatno. Will see.

    Ali jedva cekam. Volio bih vidjeti Tonia i Nurmagomedova jer je Toni vec dobio Barbozu.
     
  18. xman

    xman Komšija

    Aha takedown defense Barboze ce biti odlucujuci faktor. Momak je nerealno brz u stand up-u i sigurno ce pogoditi par puta Khabiba,koji opet ma koliko odsutan bio ima mentalitet ratnika pravog,ako dodje do kakvog dog fighta sigurno ce pobijediti...
    Ja bi najvise volio vidjeti Conora protiv nekoga izmedju Khabiba i Tonija. Jer kada bi dobio nekoga od te dvojice statuu mu treba napraviti i kompletan mma comunity kolektivno izvinuti za sumnju. Sjecam se kada je imao Edija Alvareza za protivnika malo ko je davao neke vece sanse Conoru dok je ovaj imao onaj svoj stav "ubit cu ga" i fakat tako i bi,razmontirao ga lik hirurski. Pomalo smijesno bilo za gledati,Edi samo sto krene ljevica sijevne i patosira ga. Ovaj ustane krene opet, opet ljevica i baraz udaraca i najfascinantnije nastavlja da ga pogadja dok se ovaj krece unazad i pada. Po meni Toni je najbolji u toj grupi jer zna sve,moze stand up sa Conorom i nebi me iznenadio da na podu izvede neki ludi submission nad Khabibom.
    Toni je cudna zvijerka:D
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne vjerujem da ce se Conor uopste boriti u MMA slijedecih godinu-dvije. Kada White nije optimista da ce se vise ikada boriti u MMA, tesko da i ja budem. Sve je moguce ali mi odbrana 155 titule trenutno izgleda nestvarno. I Dana i Conor su rekli da ce se boriti u 2017 pa nisu ni u pripremi imali taj event. Sve je to šuplja.

    Inace, kakav je flop ova Gabi Garcia. Prošli put se borila protiv pedesetogodišnje "glumice" koja nema veze sa MMA, a sada fula vagu ta 12kg protiv pedesettrogodišnje Shinobu Kandori.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako mi je zao McCall-a. Ima mislim bolesnu kčerku, ima sam problema sa ostecenjima na mozgu. UFC ga šutno i sad mu se ovo desi.