MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ko ga yebe samo UFC ostaje bez velikih boraca.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Prenos je ujutro, sa subote na nedjelju, od 4.30 na SK.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Truba od borbe. McGregor je ok boksao, ali jebote lik u četvrtoj rundi ispuhao.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Conor je bio nesto bolji nego sto sam ocekivao ali je definitivno kardio bio nonexistent. Od 4 rudne je jako disao na usta. Mada, i da je bio spremniji sumnjam da bi prosao Flojdov gard. Nesto ne vidim da je ovo "pobjeda" MMA kako mma mediji vole reci. No, jedan 100mil, drugi 300mil. Koga briga.

    EDIT: Eto pretekao me kolega. A tesko da neka Floydova borba bude zanimljivija. Takav je borac.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Conor je ocekivao da ce biti kao sa Jose Aldom.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zao mi je samo sto sudija nije pustio da Mayweather obrise pod sa njim.
     
  7. xman

    xman Komšija

    Ima li gdje snimak? Tj gdje ima?☺
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja gledao na hrvatskom RTL, mozda bude danas repriza.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja gledao na sport klub 1. Ko ima opciju vracanja 72h unazad moze opet ispocetka :)

    E evo kliknu na google "mcgregor" i odmah izadje fight na YT. Znaci moze se sad odgledat dok jos nije cenzurisano.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nema se šta ni pogledati faktički. Ako postoje, treba naći highlights i to je to. 2 minute highlightsa dovoljno za ovo :)
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar je McGregor lik došao na presicu pripit, reklamira svoj viski hahaha lik je fakat iznad ostalih kada je biznis u pitanju.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Dodjose i pare podijelise :)
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cisti show, veze nema sa sportom. Hajd nece ga odma razbit, da ovaj moze i kasnije pare uzimat, da ga ne osramoti. Ne zna kako ovo neko moze shvatit ozbiljno
     
  14. lolak

    lolak Aktivista

    Sreca bilo je solidnih borbi prije "borbe veceri" :D
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni samo nije nikako jasno otkud ovoliki hype oko ove dvojice lafo borba stoljeca a sto jedan na klixu napisa zajedno imaju jedva preko 100kg nidje veze :D
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Bilo je jasno ako ga u prve dvije ne razbije CM da nece dobro proci kako runde budu odmicale. Istina da je onaj uppercut bio nesto jaci mogao je mozda Flojd i pasti. Vidjelo mu se na izracu lica da se iznenadio sto ga je opalio.

    Ali od samog pocetka se zna da je u pitanju samo $$$. Meni je zao ljudi koji platise po 1000$ da gledaju uzivo. Nebi dao ni PPV, kakva borba stoljeca kakvo sto. Postujem Conora sto u tako kratkom roku napravi od sebe multimilionera. Bio bi svako glumac i klovan za pravu sumu para. Onaj ko nije vidio da je cijela turneja manje-vise bila staged taj ili je corav ili se pravi lud. Da mu Conor niti jednom nije spomenuo kako ovaj tuce zenu, pa za onu prevaru. Ocigledno iscenirano i dogovoreno unaprijed.

    Bilo kako bilo, ostaje da vidimo sta ce sad biti u UFC-u s njim, to me vise zanima :D
     
  17. lolak

    lolak Aktivista

    Cak i za egzibiciju, ovaj "KO" i prekid spadaju medju smijesnije..
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Imaš na YouTube bruku snimaka čitave borbe.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Isto da sam gledao WWE. Mayweather se igrao sa njim. Kao McGregor se trudio, a izgledalo kao djete kad hoce da se tuce sa nekim nadmocnim pa vise huja, nego ista. Nista nije mogao, izgledao je bas bespomocno protiv 40 godisnjeg pemzionera.

    Nisam ostao gledat. Svejedno sam kontao samo sazetak odgledat sutradan, i pametno sa moje strane. Cirkus zivi.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čuj čovjek je MMA borac, ne znam šta ste očekivali. Stoji ukopan kao daska i udarci ne prate tijelo, jednostavno je nemoguće prilagoditi se boksu u mjesec dana. Kakve veze što je lik star kada ima 30godina iskustva iza sebe.

    Treba napomenuti da flojd dolazi iz boksačke porodice i da tehniku kuje od pete godine. To je tajna uspjeha, jer djeca kuju tehniku dok nemaju snage u udarcima da sebi štetu nanose.

    Hajde ti bogataši što su platili da gledaju live, njima je svejedno, ali ko može dati za ovo 100 dolara za ppv to mi nije jasno.