Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Ja skoro 20kg svuko za manje od tri mjeseca.
     
    lolak likes this.
  2. lolak

    lolak Aktivista

    Bravo!! Cime si se bavio? Ili samo ishrana?
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pokvario ručni sat pa se nasekirao :D
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Trčanje i korigovana ishrana.
     
    Esh likes this.
  5. Esh

    Esh HWB

    Respect.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    U DMu uzmi Proteinski kruh od Mestmahera, manje od 5 g carba po kriski, navaljas majoneze i ljepota. A stolica ti bude 2x dnevno kao kod bebe.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Evo gledam statistiku na s-healthu, ovaj mjesec 482046 koraka, 20k koraka dnevno u prosjeku, od toga pola trčanje bude.

    Jedem jedan pravi obrok, i ostalo pazim.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar je proteinski kruh, jeo sam ga. Meni je 20k prosjek od hodanja samo plus trening. Rekord mi je 33k bez treninga i trčanja, samo hodanje.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Evo oni statsi sa profila, Samsung je baš super odradio ovaj s-health pogotovo mjesečne zadatke, zadam se pravo da ga ispoštujem.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Svaka čast, treba za to karaktera da se izgura!
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samsung pogresno broji korake, samo da znate. Izbroji bar 30% vise nego sto jest.

    Osim mozda za kineze, njima to bude taman.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    @Vedo - nemam DM-a ali pogledati cu alternativu. Inace mi nije problem sam unos kruha, nego manjak voca kojeg sam derao bruka.

    A za stolicu, i prije LCHF(P)-a sam imao odlicnu, 3-4x dnevno, navikao stomak tako odavno :)
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Imas ga i u pojedinim Koznumovim radnjama.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nema konzuma u Švedskoj :D
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma voće nema toliko vlakana, brokula, grašak, grah, posebno slanutak. Slanutak je prepun proteina, vlakana i dobrih ugljikohidrata, plus nakuhaš ga, zalediš i good to go.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kad bi kenjao vise puta dnevno, otisao bih doktoru da mi to rijesi :D Pa to je patnja
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    @zoi -imas ga na amazon.de

    @Pelikan - kad sam na low carb dijeti onda po par dana bude bez stolice, dok je sa njim to skroz uredno.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne kontam zašto kada jednom smršate ne pronađete sebi idealan način ishrane tj. furate kalorijski unos koji je potreban za održavanje i to je to. Te dijete su sranje.

    Koja ljepota kod mene, moram pet puta jesti i opet se borim zadržati masu, a radujem se svakom obroku :D

    Sada na odmoru mi je sve off, odoše trbušnjaci. Kontam malo da promijenim i jednostavno krenuo žderati smeće i najgore od svega jednostavno mi se ne jede ovo.
     
  19. Almir

    Almir Komšija

    kad smrsate onda reverse diet :)

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam sranje napravio kada sam smršao prvi put, kile se vratile nisam bio ni svjestan.

    Ovaj put sam spreman, redovna vaganja ishranu sam iz temelja promjenio svakako.