Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Zdravlje & fitness' started by NAILS, Dec 19, 2011.

1. ming

ming Veteran foruma

Hvala momci na komentarima.

Generalno dosta kretanja, prosjek 15km dnevno od juna mjeseca. Ishranu sam ranije promijenio, nikakve posebne metode ishrane samo pazim da ne jedem sranja i bez prežderavanja.

Vedo likes this.
  2. kvaju

kvaju Komšija

Sto se mrsanja tice, samo komentar.
    Punac punica uradili onaj test intolerancije na hranu, i samo pazili da izbjegavaju da ne jedu to sto im ne pase sa tog nalaza, eno ih smrsali oboje po 10+ kg ove godine, tako da topla preporuka za taj test opcenito ne samo radi mrsanja.

3. Vedo

Vedo Moderator

@ming - super. Ja sam sa 117.4 sletio na 96 prosle godine, low-carb prehrana. Ha izbacis carbove odmah se apetit sroza samo tako, ne trazi ti tijelo. Sad sam vratio na 108, zena bi trudna & sad doji pa u kuci uvijek tona kolaca i grickalica. I onda u 11 navecer kad te ponudi palacincima gdje ces reci ne :D Kanim se ovo koji dan opet da izbacim sve te cipsove i slatkise, ne valja brate kad zategne sve zivo sto obuces.

4. Haker

Haker Overclocker

Ne znam kako možeš to u 11, ja ne bi zaspao do tri da ga pojedem u ta doba :D

5. aeRo

aeRo Komšija

Pa i moraju smrsati kad ti u prosjeku rezultati tih testova eliminisu 80% glavnih high calorie stvari koje ljudi jedu...

6. mobsterc

mobsterc Komšija

Ja sam radio taj test, imam samo nekoliko 'zelenih' namirnica, konjsko meso, cveklu i majcinnu dusicu :D

7. hamo pipa

hamo pipa Komšija

Ti se onda komotno mozes halaliti sa dunjalukom po tom testu :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

8. mobsterc

mobsterc Komšija

Cveklu ne volim, pijem caj redovno a u procesu sam nabavke dilera za konjetinu :D

Last edited: Nov 20, 2017

Share This Page