Nintendo DS, 2DS, 3DS, 3DS XL

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Sep 26, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Imho jedino New 3DS XL vrijedi kupiti (bolji i stabilniji 3D, integrisan circle pad, brži cpu). Ako te 3D ne interesuje onda uzmi 2DS za duplo manje para.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Ma ako vec uzimam onda bas kao sto kazes, ici all-in. Uglavnom evo poslao sam ponudu za ovo, sad malo traziti igre kakve zanimljive. @Fearless mi je vec jednu sredio ;)
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Možeš uraditi i downgrade softvera na 9.2, instalirati custom firmware/emuNAND i eto besplatnih igara. :)
    Naravno ako te to ne zanima originala koliko hoćeš po oglasima.
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Ma nije mi do toga, naci ce se uvijek igre koje je neko izigrao :) Nista, javim se kasnije kad mi dodje sve i sa ID-om da mozemo malo igrati.

    LP.
     
  5. vutra

    vutra Komšija

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL



    ...feat. D.Trump
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Jao, moram 3DS uzeti :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Yoshis Wooly World stize i na 3ds u februaru, na Wii U je dobra skroz.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Nisam znao da ima emulator za 3DS koji ovako dobro radi, ovo se vrti na laptopu. Eto kome je furka odigrat Pokemone ili sl.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Koji je ovo emulator? Ja baš kontao kupiti 3ds radi linka between worlds.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    To je Citra i samo par igara radi fino...
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    pokusao na vise nacina pokemone ali ne ide..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Ja kupio 3DS XL radi Pokemona, ali nisam nesto bio zadovoljan (prekucao sam naravno..) Onda krenem u Link avanture, uzmem sve sto ima. Evo sad upravo zavrsavam Majoras Mask, presao Link Between Worlds i imam Ocarina of Time da predjem jos. Napatio me pravo ovaj Majoras Mask...
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Sta ljudi napravise, *ebo Pixar (pogledati u 4K rezi)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. FearLess

    FearLess Aktivista

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Jos kad bi ti meni prebacio Majoras Mask I Ocarinu gdje bi nam kraj bio. :D
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Saljem ti cim zavrsim Majoras, sad ce malo praznika, imam jos samo glavnog bossa da unistim i to je to :D A Ocarinu nisam ni otvorio, ali cu ti poslati da odigras jer sam pomalo izgubio interes sad.

    :)
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Koji je 3ds najbolje kupiti za što manje love i može li se svaki srediti za pirateriju?
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Po meni su najbolji 2DS i new3DS (manji). Do neki dan se svaki mogao srediti za gusare, sada samo ne smije softver biti na zadnjoj verziji, ostale mogu.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    3DS XL ili New 3DS XL, zavisi koliko love imas. Obicni 3DS i 2DS imaju premalen ekran, bar za moj ukus. A navodno je i baterija bolja na ovim XL izadnjima. Zadnji firmware se ne moze hackovati. Ganjaj sa 11.2.0 firmwareom ili starijim. Evo ti link sa super tutorialom, za svaki 3DS i za sve verzije: https://3ds.guide/get-started Proces je dug (trebat ce ti bar sahatak-dva), ali se isplati, radi sve perfektno, cak imam i nekakav fush eShop instaliran, pa direkt preko njega skidam najnovije igre na konzoli, ne moram ganjati .CIA fileove po netu pa prebacivat sa PCa u 3DS.

    Ja sam dugo koristio Gateway karticu da bi mogao igrati 3DS romove (120 KM je platih koliko se sjecam), ali nedavno se nakanih pa ga softverski unlocka. Zelja mi bila igrati Link to the Past i Yoshis Island na njemu, a posto samo New 3DS moze vrtit SNES naslove, nadjem ta 2 naslova u GBA izdanju i to u .CIA formatu. Bilo blura kad se kamera mrda, al iskopah negdje na netu neki mali .BAT file u koji drag&drop te GBA .CIA file i onda nema vise blura, sve perfektno radi. Eto ako kome treba, nek se javi na PM pa cu mu poslat fileove.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Hvala vedo. Ma uzeo bih 2ds radi zelde, ili šta jeftinije naleti. Na piku imaju samo dva poslovna i ti za 250 :D ljepa naša vukojebina
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Prodavaću ja jedan od svojih 2DS-ova full "hakovan" u toku naredne sedmice jer je kćerki dosadio pa ako budeš zainteresovan javi se na PM: :)