Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. vutra

    vutra Komšija

    Danas je sedmica kako koristim Switch i jedini problem koji sam primjetio je video buffering u eShop-u, iako je konzola pored router-a.
    Joy-coni jesu malo čudni po pitanju pozicije stick-ova ali sam se navikao :smt102.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Probah ga i ja danas. Mislio sam da je display veci, ovako se cini bas mal. A nisam ni fan analoga kao ni L2/R2 tipki, bas kao da je za djecije ruke pravljen.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Fixase ljudi skoro sve bugove, sad samo jos na brzini da se poradi. Ljudi im doniraju preko 22K USD mjesecno https://www.patreon.com/cemu , koja lova covjece, a svega 2 covjeka rade na ovome..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo se sve vise pretvara u pravu nocnu moru za Nintendo. Odjel za kvalitet je pukao pod pritiskom termina i pustili su na trziste proizvod sa jako mnogo ma(h)ana.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Visoka temperatura plus plastika, i eto krajnjeg rezultata.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Probah preko CEMU emulatora Zeldu. E sta ti je igra kad me drzala preko 2h zakucanim a ide u svega 12-14 fpsa na mom PCu xD Ko od vas ima kakav naclockan i7 nek ovo obavezno odigra, uz ove speedhackove trebala bi da se vrti blizu 30 fpsa. Ne naletih nit na jedan bug nit crash, radi savrseno, al prespor mi CPU, dzaba.
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    E vala Vedo ako ti nemas CPU za ovo onda nema niko. :p
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma kod mene ima mnogo jezgri al su spore. Jedan 4790K ili sl sisa moje u single-threaded aplilacijama/igrama.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  11. Ninja

    Ninja Komšija

  12. Esh

    Esh HWB

    Uz informaciju da je prodano više kopija Zelde od same konzole :D
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Rekao sam da će se prodavati, još samo da ima igre :D sad moraju biti baš majstori da ovo zajebu. Pred praznike kada izađe Mario i još igara ima da leti sa polica

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    Pošto nema teme za Zeldu...

    :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Vedo

    Vedo Moderator

  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Definitivno TOP!!
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jel vi igrate ove igre idalje ili uzmete nsotalgije radi, odigrate pola sata i ostavite :D Koliko god sam volio te igre kao dijete, sad mi je neigrivo.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Niko ti to ne igra. Posebno mi nije jasno za ove cijene klasik konzola pored silnih emulatora.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja kad sam nastimao da moze GBA verzija Yoshis Islanda na mom starom 3DSu nisam ga ispustao danima dok u svakom levelu nisam skupio sve. Ista stvar i sa Link to the past, a neki dan zavrsih Secret of Mana preko emulatora na mobitelu. Tako da definitivno volim bas odigrati ove stare naslove.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vedo koji koristis emulator?

    ja igram zeldu ocarina of time, ni sam ne znam koji put vise.
    ja koristim emulator mupen64plus fz edition.

    Sent from my E6653 using Tapatalk