Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. lolak

    lolak Aktivista

  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. Esh

    Esh HWB

  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Esh likes this.
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To jest, mada u ovu i ne sumnjam. Vidjet cemo opet. Imaju pravo fin momentum sa Switchem.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Neka, meni je drago, samo ovo mi je realniji review. I meni je ovaj 3d Mario prelagan, posebno galaxy serija, a evo ovaj isto izgleda.
     
  7. lolak

    lolak Aktivista

  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja jedva cekam da vidim L.A Noire za switch kakav će biti..
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Na Switchu je 1080p, na Xboxu i PS4 do 4K.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Baš me čudi da Roctars nije barem malo nahajpao igru.. 1 trailer i to je to.
     
  11. vutra

    vutra Komšija

  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobro ih ide prvu godinu, ali bih se iznenadio kada bi u drugoj i trećoj godini i pola od ove statistike imali.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja bih se iznenadio kad ne bi uduplali.
     
    Vedo likes this.
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako nista, Pokemoni ce ga prodati u par miliona sami, napokon pravi Pokemom rpg na TVu, fanovi to traze vec godinama.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ova godina je prekretnica jer konzola razvaljuje sa prpdajom, samim tim svako će izdavati igre što se već događa, prodaja može ići samo na bolje.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Živi bili pa vidjeli :)
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Mislim da će i 2018. biti sasvim dobra za Switch jer dolazi Metroid, bit će neki Pokemon sigurno, Kirby.. bit će tu još neki 1st party naslov..
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I Donkey Kong je u izradi.
     
    Esh likes this.
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mislim da nema šanse da metroid izadje u 2018, prije samo najava i pravi gamplay traileri pa igra 2019. Bitnije je third party podrška koja raste sa prodajom konzole i tona indie naslova.

    Ima prostora za konga, pokemone, pa metroid i onda novi Mario kart jer je ovaj port sa Wii u, pa onda nekad prava switch zelda. Sve to oma da proda milione konzola, posebno kada su ih sada prodali 7mil samo sa zeldom praktično.
     
  20. Esh

    Esh HWB