Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

  2. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Dosta recezenata ima problema sa random desinkrozacijom lijevog Joy-cona, treba izgleda sacekat novi batch konzola.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Možda riješe updateom. Ma ovo tek pred novu godinu kome se ne žuri da igra zeldu. Sve u svemu ovo je meni super, baš mi se svidja
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja kontam kako ce dobro izgledati na emulatoru :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Stigao prvi review Zelde, EDGE joj dade 10/10. Ma nema fule sa Nintendom


    The result, for all the longevity of its series and the familiarity of the open world genre, is a game that evokes feelings we haven’t felt for 20 years. Not since Ocarina of Time have we set foot in a world that feels so mind-bogglingly vast and unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything. Few, if any, ever deliver so irresistibly. 19 years on Ocarina is still held up as the high water mark of gamings best loved and greatest series. Now it may have to settle for second place

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta ti treba review, dovoljno je malo pogledati gameplay da vidiš da je igra posebna.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni se iskreno svijet cinio ogroman ali i dosta prazan. Mozda je takav samo prvi dio mape tj Great Plateau

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja gledao pet min da ne pokvarim sebi. Ma bitne su grobnice i tample-ovi. Meni se svidja kako igra izgleda, kad skontaš ni rdr nije imao pretrpani svijet pa je igra odlična.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Steta jedino sto ova Zelda ima svega 4 prava dungeona. Bilo bi dobro da ih ima vise ala Ocarina ili Link to the past.

    A i cudi me da virtual console nije funkcionalan na launchu, imali su itekako vremena da ga pripreme. Jer imas sad Zeldu, za mjesec remake Mario Karta 8 i onda susa do Marija tamo oko Bozica, bar sto se tice ovih 1st party AAA naslova (ne racunam Splatoon 2 , nije mi interesantan).

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  11. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Esh

    Esh HWB

  13. vutra

    vutra Komšija

    Dodaš još 25 i dobiješ i Zeldu. :D
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni stize slijedece sedmice Switch, dzaba, haj odoli ovoj Zeldi xD

    Nadam se samo da ce ubrzo proraditi Virtual Console, jer do praznika i Marija nemam sta drugo igrati.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Odakle si naručio?
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    uf sto se i meni igra ova zelda, evo pratim stream vec preko sat vremena. samo da mi je malo zelde odigrati, hebo ovo ostalo
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: RE: Re: Nintendo Switch

    Target, pa cu uzet shopping karticom na 12 mjeseci. Puno mi za Zeldu izvalit odjednom milju

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    Imaš na piku jeftinijih bundle-ova

    Natipkano s mojega Ejđ Ti Si 10
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Znam, al kao sto rekoh, zao mi dat od jednom (skoro pa) hiljadu xD

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  20. vutra

    vutra Komšija

    Fair enough

    Natipkano s mojega Ejđ Ti Si 10