Nove distribucije u Genelecu

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 12, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... st_id=1246
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    svaka im cast, majke mi. niko im pera ne moze odbiti. prvo BFG, pa DFI, pa BIOSTAR..... sve bolje od boljeg :smt007
     
  3. kugla

    kugla Aktivista

    Definitivno je Genelec najbolja bh kompanija za kupovinu računara i računarskih komponenti, svaka im čast na ovome i sada je ponuda baš velika.Samo nastavite tako. :wink:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao kad bi dosao Scythe, Thermalright, Coolermaster, Arctic-Cooling...zaokruzila bi se i ponuda coolera, ovako imaju samo dobre (i skupe) Noctue i ona Silvestone&Asus djubrad.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja ba, one asusove od 2 kile bi trebali pokloniti nekome, ko bi volio da mu je comp tezi :smt005
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    Evo vam jos jedna novost koja ne znam koliko ce dugo trajati ali ce vas sigurno obradovati.

    Fizicka lica za kupovinu u gotovini u maloprodaji (znaci samo kes, kartice i kreditni nacini placanja ne dolaze u obzir za popust)

    od 100 KM do 500 KM (popust 5%)
    od 500 KM (popust 7%)

    Znaci cijene koje se nalaze u PDF katalozima su po starom sistemu sa gotovina=-5% defaultnog popusta, ali od iduceg cjenika ce i to biti popravljeno.
     
  7. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    e kada bi jos otvorili prodajnu jedinicu u Sarajevu :)
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    100KM do 500KM, odnosno preko 500KM je bez PDV-a ili sa?
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    Eh sad si me uhvatio ajd editovat cu ovaj post za par minuta trenutno mi je neka guzva, pa javnem ostale detalje.

    od 100 KM do 500 KM (popust 5%)
    od 500 KM (popust 7%)

    EDIT: popust ide na maloprodajnu cijenu sa PDV znaci:

    ako je nesto
    90 KM bez PDV
    odnosno
    105,30 KM sa PDV
    na to ide popust od 5%

    isto se odnosi i na
    ako je nesto
    430 KM bez PDV
    odnosno 503,10 KM sa PDV
    na to ide popust od 7%
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    :D

    Neka, neka. :)
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ni ja se ne bunim :D:D mada ja sve sto mi se svidja u genelecu kupujem preko mikroteha, tako da nisam bas siguran da cu dobiti taj popust, al' eto :) makar moze po genelecovim cijenama.
     
  12. apdejt

    apdejt Overclocker

    I jos jedna novina za stanovnike Tuzle uskoro pocinje sa radom Genelec Tuzla P.J. maloprodajni objekat broj 2 Omega centar Tuzla (bivsa Tuzlanka), sto ce dobro doci gradjanima zapadnog dijela grada.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao, jao, naprosto udarate guzove. :D
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pih, sto ce vam dva - bolje da ste jednu poslovnu jedinicu u Sarajevu otvorili.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa se mikroteh i ostala ekipa koji kupuju od geneleca komotno mogu pokupit iz sarajeva :? :roll:
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Eto Đenelek jedini prodaje kompjutere u drzavi.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne prodaje jedini, ali ima najbolji izbor, i najpovoljnije cijene, i za mp i za vp. i naravno, sa nekim stvarima je jedini uvoznik u bih.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    nije istina.
     
  19. Looney

    Looney Komšija

    Opet dotičete temu koja je X puta sažvakana i objašnjena.
     
  20. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Drago mi je zbog saitek periferije ... X52 Pro je zaista prava stvar :D