Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Obicno je 6500 u usa.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mislio sam generalno za televizore svih glavnih proizvođača, ne samo ovog konkretnog Samsungovog modela :)
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

  4. Almir

    Almir Komšija

    smart opcije su fine na papiru u zivotu i ne bas, na samsungu kojeg posjedujem ukilnuli yutube aplikaciju, dosta je spor odziv i sl ako te jos potrefi update ide cekanje, a kao sto neko kaze nekad treba i hard reset iz struje :)

    Sent from my NOTE 8 using Tapatalk
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni valaj nikad nije trebo hard reset.
    Cak i na tv-u koji je bio prva generacije edge led, doduse nije smart.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Pa za to ti netreba reset jer nije smart, ko nije imao philips 2011-2012g nezna sta je spor tv,
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hehhe, upravu si.
    Dobro sam skocko postavke samsunga svog, mislim da je ovo best sto oko moze vidjeti, bez profi opreme.
    Najbolji je input lag od 30ms u movie modu sa blur redukcijom.
    Iako cu pricekat taj planet earth za finalni sud.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    raja sta je sada best buy uzet za cirka 1300KM ?
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Pa eto skoro su spominjali iz Domoda na akciji po toj cijeni 55mu6172 cini mi se. Ako je istekla akcija bice nesto slicno za black friday negdje sigurno :)
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Danas izasao katalog domoda black friday-a.

    Onaj katalog prosli koji je trajao do 23.11 je istekao. Tu sam ja ugrabio taj Samsung 55" MU 6172 model za 1295km.

    Opet @bhd nazovi domod pa pitaj jel vazi katalog. 50" model se prodao kroz dva tri dana akcije 1099km je bio.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Je li vrijedi ovaj ovih para?
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Pa za 1300 je dobar deal. Sad kako vidim 1600 je.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    zvao pitao kaze ne vrijedi vishe mada sam im pokazao na stranici da ima jos uvijek, kaze eh, to administracija nije skinula :D
    A reko zamislite sad nazovem inspekciju...
    Kaze ziv bio nemoj, sad ce skinut :D
    mwhahahahah

    reko haj necu
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nema potrebe da žurite nek su pare spremne.
    U 7 ili 8 mjesecu bila je slicna akcija 50" model 1200km a 55" model 1295km.

    Ja sam otišao cim sam vidjeo katalog prošli da je 50" model 1099km reko taman al zakasnio sam jer je 50" model bio rasprodan pa uzmem 55" model 1295km.

    Siguran sam da ce biti opet akcija samo treba se strpiti dva tri mjeseca :)

    I ove godine ce se pokazati da od black friday, bozica i NG opet nema koristi kad su sniženja u pitanju.

    Jedino sto do NG samsung daje 5x godina garancije pa je i to velika prednost kod kupovine novog TV-a sad :)



    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ovaj mi gore samsung bas dobro izgleda, a Tizen je isto po onome sto sam vidio bolji od andrioda... Tj. andorid mi se nikako ne svidja na TV-u, nekako mi je sve tromo...
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Yup, Samsung-ov Tizen i LG-ev WebOS su najbolji, Android TV je đubre.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    vidio sam da je i WebOS dobar i brz pravo, ali nekako mi Samsung bolji, i ovaj me smart remote privlaci.
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    ja to rekao ne jednom drugom forumu pa mi laju vec 10 dana, hahahaha ljudi imao sony, sada lg, nebo i zemlja npr. media player sony ocitava 500gb sat vremena. lg 6tb 15 sec. sve mogucnosti podesavanja, 5.1 ac3, dts, to android moze sa svojim playerom koji je smece, ni sa jednim drugim.
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    LG-ev magic je daleko bolji od samsungovog, drugo da znate ovaj samsung ima pls panel, to je njihov ips, znaci kontrast nula bodova.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako misliš na MU6172 onda je istina, ali to važi samo za 40" i 43" modele, u većim su jako solidni VA paneli.