Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Evo ga before i after :)[​IMG][​IMG]

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    Vedo and zoi like this.
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Meni se to jednom desilo al sam ponovo uradio instalaciju youtuba i radilo normala.
    Evo uradio update brzo je prošlo ne znam ni sam koje su promjene i da li ih ima :D



    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Ni ja nisam nista pametno vidio, ali nisam ni nasao opciju da reinstaliram youtube, doduse nisam nesto cackao, na web os-u je sve to bolje rijeseno, ili barem meni bolje lezi.
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav narode.

    Šta se može preporučiti od Tv-a za 500-600 KM Treba osobi "u trećoj dobi" za gledanje sadržaja "moja Tv"

    Hvala.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Prvo da ode od MojaTV :) a onda ima finih TV-a cca 40'' za te pare
     
  6. mouse_mickey

    mouse_mickey Aktivista

    Finih TV-a za te pare ima jedino 32 inca ali pretpostavljam da on hoce nesto vece a to vec nema finog za 500-600KM. Jedino sto je dobro tu sto se radi o osobi trece dobi pa i niska klasa televizora a neka veca velicina bi trebala dobro odradjivati svoj posao. Sumeire de nam napisi koju velicinu TV-a hoces pa da vidimo sta se moze naci za taj novac?
     
    sumeir likes this.
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Rečeno je 80-90 cm ako je moguće

    Hvala.
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma ja bi uzeo nesto polovno...40-42 inca i to je to
    prvo ta osoba se ne konta u tehniku,drugo ne zeli preveliko nista i trece,zasto davati puno para,kada ce i nesto obicnije odraditi posao
    imas po piku 300-350 KM polovnih raznoraznih
    a ako ipak zelis novo,onda ces morati nesto od tesle,vivax,fox i tako tih marki uzeti ,mada za takvu osobu to uopste nije los tv...naprotiv a prednost je garancija
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Skoro otac uzeo LG 43" za 630km na ekupi. Nije sad neki uber performer al za to gledanje mojetv i ne treba bolji.
     
  10. mouse_mickey

    mouse_mickey Aktivista

  11. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Eno u bingu gledam, Telefunkeni 48" 699km, 55" 899km, i 55" 4k 999km. Za te pare bi trebalo bit ok.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Onih par modela Telefunkena sto sam vidjao po kucama su meni negledljivi.
     
  13. DSA

    DSA Aktivista

    Valja li išta ovaj Panasonic ex600e serija? Kakva mu je slika i ostale mogućnosti?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  14. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Ja u kuci imam neki telefunken 43" model, mozda 2015/16 godiste, 1080p podrzava i za moj pojam je slika jako dobra, cak sam se iznenadio koliko dobra, gleda se vecinom 720/1080p na njemu i cak je i ugao gledanja jako dobar, oko toga sam se pogotovo izenandio. Jedino sto je spor u onim app, youtube je skoro pa neupotrebljiv, ali to se i ne koristi svakako pa svejedno.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Realno od Panasonic-a samo OLED-i valjaju.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Hej, imam problem sa TV-om, mislim hajmo reci problem...

    Player mi ne radi kako treba. 4k video ne moze da vrti, steka, kao da bufferuje, ono kocka sliku, a sinoc sam gledao 1080p film i nekoliko put aje zvuk zastopao... ono kao da nema CPU snage da svari to sve... znate li do cega bi moglo biti?
     
  17. JVC

    JVC Overclocker

    Koji ono bi tv
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Samsung 55MU6172
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Preko čega si pokrenuo fajl?
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    Maloprije sam probao 4k film od 45gb, sa hdd-a preko njegovog playera ide ko mlijeko