Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Ninja

    Ninja Komšija

    I na laptopima su spojeni na USB. Možda ima izuzetaka, ali ih je vrlo malo.
     
  2. Almir

    Almir Komšija

    da li je neko narucivao sa sportdirect sta, interesuje me kvalite trenerki, duksmajice, za vikend bi trrbao skoknuti do graca tu valjda u sklopu primarka ima ta radnja, ugl nebi se zezao sa dostavom i carinom samo me interesuje iskustvo za robu, a vidim da imaju i neki mediamarket sa tehnikom pa neznam kakvi su sa cijenama inace.

    Sent from my NOTE 8 using Tapatalk
     
  3. Minx

    Minx Aktivista

    Ovisi sta kupujes. Za dukseve znam da su everlast dobri. Karrimor ima povoljne odjece za trcanje. Sa UA nikad ne mozes fulati ako nadjes snizeno, Salomon trail patike sam ubola za smijesnu cijenu.... Vecina jeftinijih brendova na sd je takva s razlogom.
    Iz mog iskustva u Becu lakse mi je bilo kupovati online nego u radnji.
    Tesko se snaci sa toliko izbora i pronaci ono sto je snizeno.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jesu li jos uvijek blokirane baterije izvana?
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koliko ja pratim,jesu...ne mogu ni napustiti zemlju odakle se kupuju
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gdje onda ovdje uzeti original Samsung bateriju? Izgleda jedino kod ovlastenih Samsung servisa pitat, a nesto imam feeling da ce bit drama skupo. :D
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne znam za koji ti telefon treba, ali računaj da za starije modele ne prodaju baterije. Govorim o oglaštenim servisima. Kod divljanera nema svakako. Najbolja solucija je kupiti neku Anker bateriju.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Trazim S7 Edge bateriju, neki lokalni mobile shopovi vele da imaju original, cijene se krecu 40-60-80KM, al hajd znaj da je stvarno original.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma kakav original ne budi smijesan :)
     
  10. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    kod anke sto se bar smasungovi lcdova tice ako kazu da je orginal onda fakat jest, i bateriju sam narucivao za s7 edge ali nisam se bas zagledao bila je oko 80km
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako ne možeš ovlašteno naći orginalnu bateriju, moja preporuka je da ideš na Anker. Njih niko ne kopira, provjereno kvalitetne, a dobavljive.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ok, gdje ih ima kod nas?

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tu ti nažalost ne mogu pomoći.
     
  14. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa kako onda znas da su dobavljive? :D
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jer sam prije pola godine imao isti problem sa Note 4 i nakon što sam ga prodao došao sam do ovih Ankera. Samo što više nemam pojma gdje i kako :D
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gdje se mogu naručiti te baterije? Za Nexus 5 je nemoguće originalnu naći, Kinezi to kopiraju da ne možeš skontat nikako.
     
  17. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Raspitaj se, odnosno potrazi na xda forumu, ima sigurno diskusija oko tih baterija.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dzaba mu kad ne moze narucit izvana.
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Mozda ima prodavaca koji salju
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dzaba ako to ovi nasi blokiraju. Uglavnom ja se ne bih usudio, znajuci da su baterije na crnoj listi.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk