P: Novu musku odjecu Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Hollister itd.

Discussion in 'Ostalo' started by aeRo, Oct 17, 2016.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Pozz raja,

    Nakupilo se neke odjece koja nikad nije bukvalno obucena, pa reko bolje da neko nosi nego da meni stoji u ormaru :mrgreen: . Ako neko bude zainteresovan da uzme vise stvari, korigovacemo i cijene. Sve su velicine M, ali su uglavnom vece stvari, ja bi prije rekao kao L. Za nekoga od 85-90kg i nekih 180-185cm visine.

    Kosulja Nara Camicie: http://www.olx.ba/artikal/23251198/nara-camicie-muska-kosulja-nova/
    Kosulja Nara Camicie: http://www.olx.ba/artikal/23251157/nara-camicie-muska-kosulja-nova/
    Kosulja Gant: http://www.olx.ba/artikal/23251284/muska-kosulja-gant-nova-velicina-m/
    Kosulja Ralph Lauren: http://www.olx.ba/artikal/23251372/nova-muska-kosulja-ralph-lauren-polo/
    Kosulja Hollister: http://www.olx.ba/artikal/23251334/muska-kosulja-hollister-abercrombie-fitch-nova/
    Kosulja Tommy Hilfiger: http://www.olx.ba/artikal/23251426/muska-kosulja-tommy-hilfiger-nova/
    Polo majica Ralph Lauren: http://www.olx.ba/artikal/23251484/polo-majica-ralph-lauren-v-izrez/
    Polo majica Ralph Lauren: http://www.olx.ba/artikal/23251526/polo-majica-ralph-lauren-v-izrez/
    Polo majica Ralph Lauren: http://www.olx.ba/artikal/23251548/polo-majica-ralph-lauren-v-izrez/
    Polo majica Concrete: http://www.olx.ba/artikal/23251579/polo-muska-majica-concrete-velicina-m/
    Polo majica Kerver: http://www.olx.ba/artikal/23251607/polo-muska-majica-kerver-velicina-m/
    Dzemper Massimo Dutti: http://www.olx.ba/artikal/23251641/nov-muski-dzemper-massimo-dutti-velicina-m/
     
  2. Zeleni

    Zeleni Overclocker

    Nije ni cudo sto odjeca nije obucena ;)
     
  3. mobsterc

    mobsterc Komšija

    :smt005
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Ako je neko zainteresovan mogu ove stvari sve po 20KM manje za forumase...
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Bump
     
  6. Ninja

    Ninja Komšija

    Imaš li šta u muškoj veličini?
     
  7. Decerto

    Decerto Aktivista

    "Za nekoga od 85-90kg i nekih 180-185cm visine. " Ne znam sa kakvim si ti zenama izlazio :lol: :lol:
     
  8. Ninja

    Ninja Komšija

    Ja sam tu negdje i veličina M mi je do pupka.
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja imam trenutno 83kg (kada sam probavao bilo je mozda i 85) i prilicno sam popunjen jer imam staza recimo u teretani ali mi je ovo sve ogromno. Velicina je M ali ja bih prije rekao da je dobar dio ovih stvari realni XL. Ako te put nanese prema Sa, javi se pa probaj sta ti se svidja.
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    bump
     

Share This Page