P:Overwatch account PC

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by electro_p0wer, Mar 7, 2017.

  1. electro_p0wer

    electro_p0wer Novi član

    Prodajem OW account ,igra kupljena 22.2.2017 preko Bneta placena 39.99€ , trenutno level 43. Posjedujem mobilni autentikator i email koji se naravno mjenja na vas broj telefona kada kupite. Cijena je 60KM , zamjene mi ne odgovaraju.Pozeljno bi bilo kada bi se mogli naci licno kod mene da obavimo transakciju jer je tako najsigurnije i za mene i za kupca ali moze i preko premier kladionice placanje.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Toliko kosta i kljuc na cdkeys :)
     
  3. electro_p0wer

    electro_p0wer Novi član

    I ja sam htio kupiti CD Key ali nisam htio rizikovati jer je bilo ljudi kojima su bannovali accounte zbog gray market keyeva + je account izlevelan i ima 2022 SR
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    kosta na cd keys, al ovdje imas i char i nije sapun da se potrosi, ni hardware :D
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nema to veze nikakve, level naloga ti mozda daje neke perkove, skinove i to.
    S obzirom da mogu kljuc uzeti za iste pare, i staviti ga na moj account, zasto bi kupovao neciji.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zasto iko kupuje nesto. Razloga milion. Ako nema razlike moze a i ne mora jeftinije. Ja bi recimo od tebe uzeo po istoj cijeni il tipa 10% jeftinije zbog tebe npr....

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ja sam do sada kupio dosta keyeva preko grey marketa i do dana danasnjeg nisam imao nikakav problem sa accountom. Naravno da sam gledao da prodavac ima 98%-100% pozitivnih komentara kupaca prije nego kupim ali se isplatilo.
     
  8. electro_p0wer

    electro_p0wer Novi član

    Dobro,ko zeli moze kupiti key i riskirati sa Blizzardom , za forumase je cijena 50KM :)