Path of Exile

Discussion in 'Igre i konzole' started by crazyjoeno1, Mar 31, 2012.

  1. vutra

    vutra Komšija

  2. Looney

    Looney Komšija

    Open beta počinje krajem juna a do tada ostaje kupovina key-a (10$) ili lutrija da te izvuku na njihovom portalu (extremno slabe šanse).

    Igra je baš old skul. Imam osjećaj da će se uz nju, kao i uz dobri stari Diablo 2, provesti mnogi sati :)
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/34106
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Beta ovog vikenda 8)
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

  7. Triforce

    Triforce Aktivista

    Zakasnio sam :D
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Beta mi se nije svidila, probao nekada prosle godine, ruzna grafika brate a lik mi se kretao ko prebijena macka, bilo je i dosta bugova. Mozda je sada igra vise ispeglana i graficki nesto sredjenija.
     
  10. fipi

    fipi Aktivista

    Dobra je igra, samo je spora na pocetku i to dosta ljudi odbije od nje. Kasnije to bude dosta brže, koliko sam vidio puno brze od D3.
     
  11. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Cuo sam da je dobra igra i uskoro pocinje open beta. Jedva cekam :)
     
  12. fipi

    fipi Aktivista

    Ja evo citam o igri ima nekoliko dana, sto vise citam sve sam vise zbunjen. Neznam nikako koju klasu da igram. Kompleksna je dosta, sto je najgore kad jednom spec uradis nema reseta dok oni ne resetuju talente nekim major patchom i ne kontaju ovo mjenjat, a buildova mali milion. To mi se nekako ne sviđa. Nije nimalo friendly za nove igrace.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A taman sam bio zagrijan za igru, kad ono nema reseta. Nista od ovoga.
     
  14. fipi

    fipi Aktivista

    Dobijes mozda 15tak respec pojena kojima mozes ponistit jedan po jedan node, ali nemoze se citav skill tree ponistit.
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Pisite u supportu da ubace kakav paid potion za kompletan reset :smt003
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vjerovatno na to i ciljaju, ali nece od mene dobiti pare za takve stvari. Glupost je da se ne moze resetovat, jer na pocetku ne znas nista o igri, normalno da ces fulati neke poene. Isto je bilo i sa Torchlight.
     
  17. fipi

    fipi Aktivista

    Ne vjerujem da ce biti ta opcija da platis reset talenata, ali definitivno prvi char mora bit fail. Sreca pa nije tako tesko levelat do tacke kad skontas da ti je build katastrofa i da se upoznas sa endgame skillovima.

    Edit: Evo sad nađo ovo http://templeofexiles.com/recipes/curre ... -of-regret Znaci u igri ima currency da dobijes refund skillova, ovo se ne kupuje dolarima.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrao danas do lv10. Nema u shopu nista osim kozmetickih stvari, cak ni xp boost i slicno. Skill refund poene dobijas od questova i pomocu orbova nekih. Solidna igra za sad :)
     
  19. fipi

    fipi Aktivista

    Fina je igra. Samo ja se razguli udarajuci a nikakvog meraka, nema da vidim dmg koliko udaram, odma mi opane moral
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cistim zonu pola sata i dodjem do kraja, loading i dobijem dc na njemu i moram sve ponovo. Sad se sjetih sto sam diablo prestao igrati.