PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja jednom motorom full speed prolazim livadom i kreša mi igra. Udjem ponovo, valjda udario u nesto na livadi i pise da sam se utopio. Mislim da sam proletio dole kroz mapu.. hahaha..
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sutra izlazi V1.0. Fingers crossed. Jedna od prije minut:

    [​IMG]

    Dva sa snajperima pomela server. Oba sam skino. Prvio zaglavio u plavom jer sam ga "zatjero", jedva se izvukao pa ga oborim kada se vratio a ovaj #2 je udarao po #3. Pustim da ga zavrsi pa ja njega. Mini14 kick some ass!
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Prije je krešala na testu svakuh 2-5min dok je live bio stabilan. Sada finalna kreša po dva puta unutar minute. A kada ulazis u igru ili izlaziš iz iste, ovaj wallpaper stoji i tako do bajrama.



    I onda kada te konacno vrati u igru, naravno, nema nista od tebe.

    [​IMG]

    Koji retardi i amateri. Pokusat cu frisku instalaciju, mozda je prebaciti i na HDD ali ne vjerujem da ce ista pomoci. Doslovno sam znao da ce test verzija biti samo finalna.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci gameplay je toliko dobar da milione vas trpi takve stvari :D
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kakvo sranje od igre. Prvo ne moze uopste da udje u igru, pola sata cekam jer su serveri preoptereceni, a onda zaglavi na matchmaking. Konacno uslo u igru i u jednoj partiji dva puta meni crashovalo i jednom bratu (igrali duo).
    10 puta je bolje bilo dok je bio early access.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima u tome istine. Nije ona toliko dobra kolik osu ostale loše. Nema alternative. AMRA 3 je je jos gora. H1Z1 je smijesna za PUBG.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Eurogamer - Recommended
    Polygon - 10/10
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakav bezobrazluk. Iz finalne verzije igre su uklonili mapu na osnovu koje su ljudi kupili igru. Znaci ljudi od 50 pokusaja pedeset puta dobiju novu pustinjsku mapu. Postoji nekada nalet kada puste staru mapu ali je to jako rijetko. Igraci napravili metodu da ih kicka iz lobija kada je nova mapa i da ih ubaci ponovo u drugi mec i cekaju tako po pola sata ali bez uspjeha.

    Ovo je i dalje beta. Postoji sada novi bug da ne spawna LVL1 i LVL2 loot dok procenat LVL3 loota nije nista veci. I tako svi letaju naokolo bez ruksaka, pancira ili kacige. Šta mozes uzeti u ruke, uzmes i trci.

    [​IMG]

    Stari bug kada puska prestane pucati je vracen iz rane alfe dok se igra ruši vise nego ikada. Ali men isada vise ne nudi opciju da se vratim u mec.

    Toliko vike oko izlaska a igra na kraju izasla gora. Pogurali ko'fol v1.0 samo da bi se vise prodavala za praznike.
     
  10. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ma katastrofa, a lag na pocetku partije mi je ubjedljivo najgori, pored tupavog RNG-a kojeg si spominjao.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Omjer nove i stare mape, i nakon njihovog fixanja buga, je i dalje 20:1. Ako 3-4 puta izadjes iz lobija ne bi li dobio drugu mapu, igra se ruši. I kada sam uletio u staru mapu, sruši se u toku vožnje auta. Pa pri ulasku ponovo u igru, sruši se nisam ni loading screen vidio. Udjem nekako i stojim na livadi. Nigdje auta. Zatim se srusi opet. Nekako se vratim i sruši se ponovo jos dva puta. Poslije zaginem.

    Sa druge strane kako ima replay opcija, hakeri nisu bili nikada exponiraniji. Vozim se maloprije u autu full speed i oneshotujeme lik sa kar-om. Pritisnem killcam i igra se sruši.

    Nevidjeno djubre dok retardirani fanbojsi tvrde da je i rubberbanding na pocetku partije zapravo dio battle royal gamemoda. Zaobico ovo dok je ili ne ispeglaju ili dok ne izadje valjana BR igra.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Fortnite je više nego dobra BR igra :)
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad' sam bio u partiji gdje nije bilo zvuka aviona i nisam mogao skociti.. gift that keeps on giving

     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A ja danas bio u partiji gdje nas sve izbacilo iz aviona odmah, haha :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Yep, to je novi bug. Ali se meni jos nije desilo.

    [​IMG]
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Spustanje GPU klokova zaustavlja konstantno rusenje. Spustio minimalno, core za 3 MHz i mem za 7 MHz i nije se od tada nikada srusilo. A sa ovim killcam i replay opcijama ubije ti zelju igrati jer stvarno ima i vise hakera nego sto misliš.



    lol

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 27, 2017
  18. chenta

    chenta Aktivista

    Sad igram partiju ostali ja i jaran i protivnicki squad, stoji lik iza mrezaste ograde blizu mene i nikakve hit detekcije nema kao da pucam u neki zid ni krvi nicega, a on mene pogadja. Ovaj moj drug mu uspije prici i ubije ga shotgunom sa metar razdaljine. Hajde to i nekako progutam, ozivi me i ostane samo jedan lik protiv nas dvojice. Spotamo ga gdje lezi u travi opet blizu pucam metak po metak sa m416 jos lakse headshot dobiti jer je u prone poziciji, opet nista kao da nisam ni pucao, i dobije on partiju protiv nas 2. Sad ne znam jesu li imali neki cheat veoma je moguce ali ako nisu hit detekcija je povremeno katastrofa, blago receno. Ne znam ni kako nastaviti igrati i biti cool na ovakve situacije. Najpopularnija igra u 2k18 i bestseller a ovakvo smece
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    To je u bazi dole. To je "one-way" ograda. Sa jedne strane prolazi metak a sa druge ne.
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa kako to nisi znao, to je in-game feature :eek::D